dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Máté Péter: Mért félsz, míg engem látsz?

Máté Péter - Mért félsz, míg engem látsz?

off off off off off
Csak az álom nem elég
Előadó: Máté Péter
Album: Csak az álom nem elég
Megjelenés: 2010
Hossz: 3:40
Szövegírók: Halmágyi Sándor
Zeneszerzők: Máté Péter
Kiadó: Retro Media
Stílus: sláger
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 7141 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mért félsz, míg engem látsz?

Feketén beborul az ég,
távolról elindul a szél,
de ne félj, vihar csupán.
Ablakunk mossa az eső,
olyan szomorú vízfüggönyön át a táj,
olyan szomorú a táj.

Mért félsz, míg engem látsz,
mért van, hogy rosszat vársz?
Miért? Nincs semmi okod rá.

Lépj át a gondokon,
nézz rám a homlokom derűs,
nem szántja ránc.
Ne félj!

Mindig van valami szép!
Mindig jön valami jó!
Ne félj! Ne félj!
Hah, ne félj!

Ne légy soha szomorú,
ez csak égi háború.
Ne félj! Elmúlik! Ne félj!

Lépj át a gondokon,
nézz rám a homlokom derűs,
nem szántja ránc.
Ne félj!

Amíg együtt élünk,
nem vagyunk egyedül
nem kell félnünk.
Amíg kezünk egymást megtalálja,
rossz kedvünk csak múló hangulat,
mert a felhők fölött örökké süt a nap.

Mindig van valami szép!
Mindig jön valami jó!
Ne félj! Ne félj!
Hah, ne félj!

Ne légy soha szomorú,
ez csak égi háború.
Ne félj! Elmúlik! Ne félj!

Mért félsz míg engem látsz?
Mért van, hogy rosszat vársz?
Ó, mondd, s ne félj!
S ne félj!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kezdődik a Művészetek Völgye

Július 17-én, pénteken kezdődik a Művészetek Völgye fesztivál, amely július 27-ig várja a közönséget a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.

 

Idén 40 helyszínen rendeznek kiállításokat, színházi, cirkuszi és táncelőadásokat, komoly- és könnyűzenei programokat a fesztivál keretében. 


A külföldi előadók közt Franz Ferdinand The Human Fear című új lemezét mutatja be, amelynek borítóját Maurer Dóra képzőművész képe ihlette, de fellép az Egyesült Királyságból Ben Ellis és a Marged, valamint színpadra áll az ukrán Postman is.

 

Új helyszínként jelenik meg idén a Roma Udvar, továbbá létrehoztak egy újabb színházi-kulturális központot is Buda Udvar néven, ahol a II. kerület sokszínű kultúrája mutatkozik majd be.


 


A Hobo klubban kilenc különböző koncert és József Attila-est is várja a látogatókat, míg délutánonként beszélgetéseket, találkozókat rendeznek a közönséggel. 


A kapolcsi Panoráma színpadon lép fel az Elefánt, a Carson Coma, Beton.Hofi, a Bagossy Brothers Company, a Quimby, a Bohemian Betyars, a Margaret Island, a Blahalouisiana és a Besh o droM. 


Koncertet ad az Ivan & The Parazol, az Irie Maffia, a 30Y és a Hiperkarma, a Punnany Massif, a Belga, az Aurevoir. és az Esti Kornél is.


A taliándörögdi nagyszínpad, a Lőtér x Közlekedési Múzeum fellépői között lesz a Duckshell, a Parno Graszt, Péterfy Bori & Love Band, Cserihanna, a Kiscsillag, Szabó Balázs Bandája, a Csaknekedkislány, Sisi, az Analog Balaton, Deva és a Honeybeast is.



 

A Világzene Udvar az idei évtől új partnerrel, a Magyar Zene Házával együttműködve várja a látogatókat


Taliándörögdön többek között a Kerekes Band, a Borbély & Dresch Quartet, a Góbé, Pál István "Szalonna" és bandája, a Cimbaliband, Ferenczi György és az 1ső Pesti rackák, valamint Palya Bea és zenekara lép fel.



 

A Cirque du Tókert nevet viselő vigántpetendi nagyszínpad


Itt Hobo és Geszti Péter is születésnapi koncertet ad. Dés Lászlót, Für Anikót és Mácsai Pált, Koncz Zsuzsát, Zoránt és a Budapest Bárt is hallhatja majd a közönség, valamint meg lehet nézni a Rippel fivérek műsorát, vagy Frenák Pál és Simon István előadását is.


Fotók: Művészetek Völgye

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás