Előadó: | Copy Con |
---|---|
Album: | A Nép Hangja |
Megjelenés: | 2007 |
Hossz: | 3:02 |
Szövegírók: |
Copy Con Pintér Gábor |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Chameleon Records |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Bevezető:
Újból itt van, a sunshine, mindenkit körbetáncol, mindenki lehúz a strandra, héé, szól a dancehall, bőven van belőle
Refrén:
Megérkezett hozzánk újból a sunshine, gyere iiááiiáá-ó, mindenki körülöttem önfelett táncott jár.
Hé testvér mibajod, kivele, mért nem mozdulsz az odudból kifele, éjj gyere le, van neked is hely idelent, van, ha kimozdulsz, abból még nem lesz baj. Jól teszed ha ajtóstól a nyárnak rontasz, húzzál lefele, anyádnak meg mond azt: meleg van a szobádban, majd meg fulladsz, amúgy is péntek vaaan.
Refrén
Hát rajta testvér, rajta, tépjünk sebesen a strandra, egy ganja és félre van rakva, a street-be nyomjuk majd az arcbaaa...
Sok sok mini monokini same to to, lányok babiloni con, mindjárt felfordul to, ennyi szép lány, beütött a mariuanna, ha ezt látná, irígykedne hollivood.
Refrén
A strandon a sok kislány rázza és rázza, a számból kilóg éppen a ganja, sörrel a kézben készülök a rajtra, rátelepszem én a leghűvösebb padra. A strandon a sok kislány rázza és rázza, a zöld pázsit-nekem most a párna, elzsibbadt Con-nak a lába, ittjönnek a csajok-héé, mi a pálya?(hehehe)
Refrén
...
Refrén
Szárnyal Tokán Nóra karrierje
Nemrég hollywoodi sztárokkal közösen forgatott egy sorozatot. Apukájával azonban még soha nem lépett közösen színpadra. Egészen szeptemberig, amikor az Erkel Színház, A TRÓN - Hunyadi Mátyás küldetése című musicaljében fogjuk őket együtt látni.
Eddigi pályafutása során hollywoodi produkcióban, nemzetközi sztárokkal is forgatott már, de apukájával először idén szeptemberben lép közösen színpadra Trokán Nóra. Az ismert magyar színésznő nemrég fejezte be annak a sorozatnak a forgatását, melyben többek mellett a többszörös Emmy-jelölt, a Trónok harcából ismert Emilia Clarke-kal és
a Fehér Lótusz főszereplőjével, Haley Lu Richardsonnal láthatjuk majd együtt.
Nóra mintegy tizenöt éves pályafutása alatt több tucat filmben és megszámlálhatatlan színdarabban szerepelt, egy dolog azonban kimaradt az életéből.
Édesapjával közösen még nem lépett színpadra
De erre sem kell sokáig várnia. Az Erkel Színház A trón című musicallel nyitja első évadját, ebben feltűnik majd két Trokán is.
Trokán Péter a lányával közösen játszik a darabban
- Zofia, akit én játszom, egy fiktív karakter A trón musicalben. Egy gátlástalan bérgyilkos, aki mérgezett rúzzsal történő csókkal öli meg V. Lászlót. Zofia Habsburg Frigyes titkos ügynökeként tevékenykedik a Magyar Királyságban, és az élet és Szente Vajk rendező úgy alakította, hogy Frigyest apukám fogja játszani - mesélte Trokán Nóra.
Fotók: Erkel Síznház