dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Copy Con dalszövegei
1 2 3
1 kicsit (Copy Con)
1kicsit
A kutyák nem sírnak
A szerelem tánca
A véres valóság
Akarom
Alladin
Álljunk körbe
Angyal az égből
Aranykalitka
Az én nőm
Az időnk lejárt
Babylon
Bad man time
Balatöngyörök
Bamm
Boldogság
Bolha
Boom Sha (Copy Con)
Botrány
Csörög a telefon
Domborodom
Dögöljön meg Babylon
Ébredj Fel
Egyedül
Énekelj, táncolj
Eső állj el
Fujj Fujj Fujj
Funky Party
Ganja flow
Ganja Mama
Haligali tempó
Haligalitempólány
Hallgatni Arany
Hangzavar
Hazatérsz
Hazudnak az érzések
Hídavató
Hídawató
Hinni
Hiteltelen szavak
Hittel
Holnap
Hontalan dal
Hyper Actywe
Idióta
Így jó minden
Intro
Intro (Copy Con)
Jó buli van
Jó Reggelt!
Kérlek szépen
Kettőt Szívok
Ki lesz, ki körbevisz...
Ki vagyok neked?
Kong a vészharang
Könnyek
Lagzi
Lapulok
Magadért (ft. Moe)
Magyar szöveget!
Meg hal a világ
Megváltoztunk
Minden megy tovább
Mindig Jó
Mit isztok?
Mona Lisa
Mondd ki a szót
Mondd ki a szót! (JudgeDay)
More Fire
Most kezdődik a...
Mr. President
Ne stoppold
Nem vagyok Rasta
Nézlek téged
Normal lány
Nyár
Nyugi
Őszi dal
Ötmaradtki
Paraday
Piros lett a paradicsom
Profit
Ragga,ragga,ragga
Raggafon
RaggaRaggaRagga
Raggazin
Raggazintro
Rasta
Rázd meg Baby
Rendszergazda
Repülni kell
Repülni kell
Roots Hall 'n Jah 1
Roots Hall 'n Jah 2
Soha
Sunshine
Sunshine(a nép hangja)
Szabadság
Szar Szám
Szeed a füstöt
Szépen Kérlek
Szerelem szonett (reggae verzió)
Szeress úgy
Szolnok
Szolnok city
Szolnoki kövek
Tabufa
Táncolj in farmer
Tavaszi szél...
Te vagy az
Telepes
Tordas
Túl az álmokon
Túl nagy
Tűnődöm
Úgy szeretlek
Ugye barátok maradunk?!
Valakinek az számít (km. Deniz)
Valakinek ez számít (feat. Deniz)
Van-e élet a halál után?
Van-e feeling
Vége van
Vélemény
Villognak a fények
Wége wan!
Windózjó
Wót
ZP invitáló
Zsákolj ha tudsz
Zsákolj ha tudsz!
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Teljes a STRAND Fesztivál zenei programja

Bejelentették a teljes zenei programot a STRAND Fesztivál szervezői. Az idén négynaposra bővült esemény Zamárdi szabadstrandján augusztus 20-án kezdődik. A változatos hazai koncertkínálat mellett Paul Kalkbrenner és a Purple Disco Machine is színpadra lép, Beton.Hofi pedig kiemelt szerepet kap. A “STRAND FAN” program keretében a szervezők öt fiatal produkcióra irányítják a közönség figyelmét, a Magyar Dalszerzés Éve kapcsán pedig élő legendák is színpadra lépnek a fesztiválon, ahol idén Balaton Nagyszínpad lesz a fő helyszín neve.


A nyitónapon, augusztus 20-án a nagyszínpadon Paul Kalkbrenner, a Kruder & Dorfmeister páros és a Purple Disco Machine szerepel, a közönség pedig már kora délután birtokba veheti a Balaton legszebb szabadstrandját a tihanyi panorámában gyönyörködve és várva a Balaton legnagyobb tűzijátékát.


A tavalyi visszajelzések alapján Beton.Hofi idén főszerepet kap a STRAND Fesztiválon: péntek este a Balaton Nagyszínpadon a kiemelt slot az övé. 



Fotó: Beton.Hofi


Ugyanitt a fő fellépők között a Halott Pénz, Majka, Desh, Dzsúdló és a Bagossy Brothers Company lép színpadra. Érkezik az új generáció, amelynek legfontosabb, legnépszerűbb képviselői mára előkelő helyeket vívtak ki maguknak a STRAND-on. Nem véletlen, hiszen év közben a legnagyobb arénákat töltik meg a rajongóik. 


A ValMar és T. Danny a Balaton Nagyszínpadon várja közönségét, a Necc Party is a nagyszínpad előtti térre hívja a bulizni vágyókat


de itt lesz Manuel, Bruno X Spacc, KKevin és Pumped Gabo is, akivel más terveken is dolgoznak a szervezők. Pogány Induló élő show-jával és a Parno Graszt vendégeként is fellép a STRAND-on. 


A nemzetközi mezőnyhöz nemrég csatlakozott a varázslatos atmoszférájú szettjeiről ismert olasz dj-producer duó, a Gioli & Assia páros, Apashe pedig ezúttal orchestra kísérettel érkezik Zamárdiba a Dreher Színpadra.




A Magyar Dalszerzés Évhez kapcsolódva a STRAND-on idén megkülönböztetett figyelmet kapnak azok a művészek és produkciók, akiknek dalain generációk nőttek fel. 


A Sláger FM színpadán augusztus 20-án a dupla teltházas aréna koncertek után újra látható a GESZTI SIXTY, Geszti Péter születésnapi show-ja. Sok-sok STRAND-os koncert után itt is búcsúzik közönségétől a Margaret Island. A legendák között pedig a Neoton Família, Szikora Róbert és az R-Go, az Abba Tribute Show és a 30 éves jubileumát ünneplő Ganxsta Zolee és a Kartel is színpadra lép.




A STRAND csapata idén új programot indít


„STRAND FAN” pecséttel jelölik azokat a művészeket, akikre külön szeretnék felhívni a közönség figyelmét. A cím azt üzeni, hogy a STRAND szervezői már rajongók, és azt ajánlják, hogy minél többen ismerjék meg az új kedvenceiket. A STRAND FAN idei résztvevői: Lil Frakk, Sisi, Co Lee, Cserihanna és a Kolibri. A Megasztár 2024-es győztese ugyancsak fellép Zamárdiban: itt „veheti át” jutalmát, ez az első nagyfesztivál, ahol találkozhatunk Gudics Mátéval.


A STRAND Fesztivál leglátványosabb spotjaiként a vízpartot és a nagyszínpadot szokás emlegetni


Éppen ezért a nagyszínpad előtti téren felépülő Coca-Cola Stage-en a koncertek után azonnal elindulnak azok a bulik, amelyeken akár tízezren is jól érezhetik magukat egészen hajnalig. Ilyen Fluor Tomi „Zúzunk az éjszakában” című bulija, vagy éppen a K-OSZ Disco erre az alkalomra készülő nagy őrülete.




A Rádió1 és a Jack Daniel's közös, új színpada négy napon át nemcsak valódi látványosságnak ígérkezik, de ezen a helyen feledhetetlen partikat ígérnek a rádió dj-i, akik kivétel nélkül jelen lesznek a STRAND-on. Többek között érkezik Regán Lili, Yamina, Metzker Viktória, a Disco's Hitt Dj-i: Bárány Attila, DJ Junior, Hamvai PG, valamint Cooky, Lotfi Begi, Jauri, StadiumX.


Bár a STRAND részletes programja már elérhető a honlapon, a következő hetekben még újabb meglepetésekre számíthatunk Zamárdiban, ahol két hónap múlva indul a Balaton legnagyobb fesztiválja.


A szünidő kezdetéhez kapcsolódva pénteken indul a STRAND VAKÁCIÓ akciója, amely keretében 4 jegy mellé egy ötödik jár ajándékba.     


Részletes program, jegyek

 

Fotók: Strand Fesztivál

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás