dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
T. Danny: Csirió (ft. KKevin)

T. Danny - Csirió (ft. KKevin) 18 éven felülieknek!

off off off off off
AZ ALBUM
Előadó: T. Danny
Album: AZ ALBUM
Megjelenés: 2023
Hossz: 2:28
Szövegírók: Telegdy Dániel
Kövesi Kevin
Zeneszerzők: LehoLegacy
Kiadó: Szerzői kiadás
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 7, összesen 12926 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Csirió (ft. KKevin)

Emelem a poharam, csirió,
Minden éjjel egy új millió,
Egyre kevesebb, aki itt jó,
Egyre kevesebb a kihívó,
Emelem a poharam, csirió,
Ma éjjel miénk a city, bro,
Velünk baszakodni rizikó,
Velünk baszakodni rizikó

Fekete pénzek,
Benne a kézben,
Meg ez a bláz,
Kurva jól élek,
De, de, de téged
Közben, testvérem, megesz a gyász,
AMG Merci,
Pörög a felni,
Bele a benzin; mehet a 100,
Kérdezik, mennyi,
Közöd az semmi,
Szólok, ha lesz mit belepofázz,
Olyat megyünk, tesó, hogy az vakmeleg,
Az én órámon nem hallod, ha ketyeg,
Én ezt csak a zenéből vettem meg, ezért vagyok faszagyerek,
Ugye, diló, csak viccelsz,
Dik itt két kiló az tíz perc,
Kit érdekel, te kiket ismersz,
Hidd el, nem jársz jól, ha beef-elsz

Emelem a poharam, csirió,
Minden éjjel egy új millió,
Egyre kevesebb, aki itt jó,
Egyre kevesebb a kihívó,
Emelem a poharam, csirió,
Ma éjjel miénk a city, bro,
Velünk baszakodni rizikó,
Velünk baszakodni rizikó

Ferrarik, F1, ez Schumacher,
Ide jó pacek, meg duma kell,
Nem merülök, bennem a Duracell,
Nem szólhattok, velünk van Budapest,
Albumra album, sikerre siker,
Hit-eken hit-ek, én sose vetítek,
Mi mindig megmaradunk egyediek,
A milliók gyógyítják a sebeimet,
Fact-ekkel mindig tele van a szám,
Lesz kessem, pedig nem terem a fán,
Ez lettem; két év alatt szupersztár,
Én megtettem, nekem sose járt a szám,
Ide én új flow-t, hoztam be,
Hogyha nem tetszik a faszt kapd be,
Csinálunk pénzt, pörög a bolt,
Mindig lóg a számba’ dzsó

Emelem a poharam, csirió,
Minden éjjel egy új millió,
Egyre kevesebb, aki itt jó,
Egyre kevesebb a kihívó,
Emelem a poharam, csirió,
Ma éjjel miénk a city, bro,
Velünk baszakodni rizikó,
Velünk baszakodni rizikó

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Heaven Street Seaven: "a koncert a legjobb legális drog a közönségnek és a zenekarnak is"

INTERJÚ SZŰCS KRISZTIÁNNAL

2026. augusztus 8-án egy koncert erejéig újra összeáll a Heaven Street Seven a fővárosban. A koncert kapcsán a frontember Szűcs Krisztián válaszolt a kérdéseinkre.






HS7-dalszövegek itt.




- Egy annyira sikeres karrier után, mint a HS7-é, mivel lehetett kitölteni az életedben keletkezett űrt? A koncertre való felkészülésen túl hogyan telnek mostanában a napjaid?

- Szerencsére már a klasszikus HS7 működése idején is sok mindent csináltam az anyazenekaromon kívül is, és azóta is. A teljesség igénye nélkül az utóbbi tíz évben volt vagy van: Budapest Bár, NAZA, Rájátszás, Szűcsinger, Rühös Foxi, Másnap-est Beck Zolival, illetve természetesen a legfontosabb a szólózenekarom, ami a saját nevem alatt fut, pontosabban Szűcs Krisztián és az Irgalmatlan Nővérek néven. 


Írtam zenét színdarabhoz, és most zajlanak a végső simítások a megjelenésre váró novelláskötetemen, aminek Utazás a kegyetlenbe lesz a címe. A legeslegfontosabb pedig, hogy közben lett saját családom, úgyhogy „sajnos” kevés lehetőségem van unatkozni.






- Sokak számára jelentenek jóleső nosztalgiát a Heaven Street Seven dalai, kapcsolnak a nótákhoz szívmelengető vagy épp fájdalmas, fiatalkori emlékeket. Számodra melyik az a (legyen mondjuk 2) olyan dal, amely azonnal visszarepít a régi időkbe és valamiért meghatározó számodra a saját nóták közül?

- Inkább tízet tudnék mondani a minimális belső körben. Talán a két kedvenc HS7-dalom mégis, ha nagyon megerőltetem magam, a Hullik a zápor 2008-ból, amit egyébként több mint tíz évvel korábban írtam, illetve az Úristen, ami az utolsó HS7-lemez utolsó dala volt. Igazából azért ezek, mert mindkettő szinte maradéktalanul megvalósítja azt a mindenkori ideálomat, amit az énekes-hangszeres dal szerintem elérhet, vagyis mondhatnám, hogy 


ezek a legjobbak, amire dalszerzőként képes vagyok, legalábbis eddigi munkám során, bár egyik sem tartozik a legnagyobb slágereink közé.






- “Mindenkinek, akinek ez fontos volt, ott a helye a Parkban, mert lehet, most hallhat minket utoljára…” (Orbán Gyula) Hogyan értelmezzük ezeket a sorokat?

- Ahogy le van írva. Én sem látok a jövőbe, ahogy Gyuszi sem, mindenesetre ez egy nagyon kivételes alkalom lesz a közönség számára, és nekünk is.


- Milyen részletet árulhatsz el a Parkos koncertről és milyen érzésekkel készülsz rá?

- Év elején kezdjük majd kitalálni a koncepciót, de az biztos, hogy a slágerparádé mellett elővesszük néhány kis kedvencünket is. Illetve azonkívül, hogy lesz néhány sztárvendég, lesz ezen túlmutató, izgalmas „külsős beavatkozás” is. A legfontosabb persze nyilván a HS7-élmény lesz. Természetesen nagyon várom a koncertet, amiben 


a legjobb dolog mindig nehezen körülírható, valami szeretet-energia-hullámzás, ami a legjobb legális drog közönségnek és zenekarnak egyaránt.




- Melyik dalt játszod majd a legnehezebb szívvel és melyiket a leginkább felszabadultan?

- Amit nagyon nehéz szívvel játszanék, azt mondjuk kézenfekvő, hogy egyszerűen nem játsszuk, de ilyen nem nagyon van. Amit szívesen hanyagolnék, az mondjuk a Hip-hop mjúzik című dal, ami a mai napig sem tudom, hogy miről szól. A már említett Hullik a zápor mindenképpen az egyik legfelszabadítóbb érzést kiváltó koncertdal, de említhetném még a Te mesédet, vagy a Hangerőt is.

 



Fotók: Heaven Street Seven hivatalos

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás