Előadó: | Groovehouse |
---|---|
Album: | 6 |
Megjelenés: | 2017 |
Hossz: | 3:11 |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | GrooveRecords |
Stílus: | Pop |
Címkék: | Keressük! |
Néha megtörténhet, hogy érzed menned kell.
A sors egy másik helyre, szólít el,
Néha megtörténhet, hogy mégsem indulnál.
Nem tudod rád ott mi vár.
Az élet percről percre folyton változó,
a lelkünk mindig szárnyaló.
Néha megtörténhet, hogy messze tévedsz majd.
Nem maradt már semmi, ami vissza tart.
Néha megtörténhet, hogy visszafordulnál.
Azt hiszed csak ennyi jár.
Az élet vedd már észre , folyton változó,
a lelkünk mindig szárnyaló.
Hejj
Nánánánánánná nánánánná nánánánná nánánánná élni jóó, élni jóó.
Nánánánánánná nánánánná nánánánná nánánánná élni jóó, élni jóó.
Álmok nélkül, magadban élni mit sem ér.
valaki mindig csak remél.
Minden új nap, nekünk egy újabb állomás,
Az élet játék, semmi más.
Ezt mindig így fog fel,
láss néha más szemmel.
A lényeg, bármi jön majd, önmagadban hinned kell.
Ha mégis tévednél, és néha vétkeznél,
mindig emlékezz rá, honnan jöttél, mit tettél.
Nánánánánánná nánánánná nánánánná nánánánná élni jóóóó, élni jóóóó.
Nánánánánánná nánánánná nánánánná nánánánná élni jóóóó, élni jóóóó.
Tizennegyedik alkalommal szervezik meg a Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonját. Az esemény október 11-12-én lesz, a helyszín ezúttal is a Fonó Budai Zeneház.
A Szalonban hazai hegedű- és vonókészítő mesterek mutatkoznak be munkáikkal, az esti koncerteken pedig remekművek szólalnak meg.
A Szalon Faragó-Thököly Márton hegedűkészítő kezdeményezésére jött létre. A kiállított vonós hangszereket kézbe lehet venni, ki lehet próbálni; hegedűk titkai nyílnak meg a látogatók előtt, miközben hazai borászatok nedűit kóstolgathatják a látogatók.
A hangszerkiállítás látogatása mindkét napon ingyenes, akárcsak a vasárnapi teljes program, a koncertet is beleértve. Egyedül a szombat esti koncertre szükséges jegyet vásárolni.
A hangszerkészítő mesterek minden alkalommal az abban az évben elkészült legújabb hangszereikkel mutatkoznak be a kiállításon.
Idén tizenhat mester lesz jelen a 2024-2025-ös évad különleges hangszerkínálatával.
A Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonja első napján, október 11-én szombaton 15 órakor lesz a kapunyitás, majd 17 órakor a kiállítás-megnyitó és borkóstoló.
A tárlatot, amely 23 óráig látogatható, Tóth Endre zenetörténész nyitja meg, bemutatkozik a Sagmeister Borászat. 17 óra 30 perckor lesz a Hangzáspróba, vagyis a kiállított hangszerek és vonók bemutatása és megszólaltatása.
Az estét a Rácz Cello Quartet koncertje zárja.
Október 12-én vasárnap 12 órától 19 óráig látogatható a kiállítás. 14 órakor kezdődik a Luminare Vonóstrió koncertje a kiállított hangszereken és vonókon; a műsorban Weiner G-moll triója, Dohnányi Szerenádja és Kodály Intermezzója hallható.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik