dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Suzy & Jolly: Gyere ölelj most át

Gyere ölelj most át

Én annyira várom az éjszakát
Ez a szerelem újra ma is rám talált
Csak te vagy, aki lángra gyújtja szívem
És veled érzem boldognak az életem

Gyere ölelj most át és szoríts nagyon
Csak te vagy az éjjelem és nappalom
Csak nézz most rám és csókold a szám
És érezd, hogy őrülten vágyom rád

Párárárárá pápápá

Gyere ölelj most át és szoríts nagyon
Nekem te vagy az éjjelem és nappalom
Gyere gyújtsd most fel a szívemet
És boldoggá teszem én az életed

Rabbá tetted a szívemet
Én nem is tudnék élni nélküled
És nem akarok senki mást csak téged
A rabod leszek, amíg csak élek

Gyere ölelj most át és szoríts nagyon
Csak te vagy az éjjelem és nappalom
Csak nézz most rám és csókold a szám
És érezd, hogy őrülten vágyom rád

Párárárárá pápápá

Gyere ölelj most át és szoríts nagyon
Nekem te vagy az éjjelem és nappalom
Gyere gyújtsd most fel a szívemet
És boldoggá teszem én az életed

Hírek
Hírek

Fájdalmas, őszinte, gyönyörű - megérkezett boebeck első lemeze

Első kislemeze, az 'i am not' 2021-es megjelenése óta Andl-Beck Boróka, azaz boebeck fellépett a legtöbb magyar fesztivál színpadán, az ország legnagyobb városainak klubjaiban és a szomszédos fővárosokban, Pozsonyban és Bécsben, valamint Brüsszelben egyaránt. Koncertezett már hazai és nemzetközi színpadokon Sóley, Meskerem Mees, MiraLu Kovacs és Jann társaságában. Az elmúlt évek legfontosabb alkotói célja első lemezének felvétele volt, ami március 9-én jelenik meg az ismert zenei platformokon. A lemez producere Toldi Miklós, a felvételeken pedig közreműködött Galgóczi Olivér, Dencs Dominik, valamint Törőcsik Kristóf is.


boebeck dalszövegeit itt találod.

A művésznévvel azonos című első albumán nyolc dal kap helyet, amelyek a fiatal alkotó életének fragmentumait dolgozzák fel. Boebeck történeteket mesél mindennapi félelmeinkről: elutasításról, kirekesztésről, önbizalomhiányról, szégyenről és önsajnálatról. A dalok mégis iróniával és reflektíven kezelik ezeket az identitás-kérdéseket, ez válik szervezőelvvé boebeck zenei- és szövegvilágában. A lemezhez készült vizuális világ letisztult módon idézi fel boebeck felnövéstörténetének múltját, tömbházakat, és városi környezetet mutatnak be, tükrözve azt az ürességet, amelytől a művész egyszerre retteg és vonzódik.




 

„Ez a nyolc dal életem legnehezebb időszakaiban, és időszakairól íródott, nincs jó okom arra, hogy bárkivel is megosszam őket, és mégis úgy érzem, muszáj. Az oversharing talán a legnagyobb gyengém, de szeretem előnynek tekinteni a vele járó szabadság miatt. Egyszerűen fogalmazva, értelmet akarok átadni, és ez az album leginkább erről a küzdelemről szól: a már-már zavaró szintű öntudatról, ahogy anyám mondaná.”

 

Idén tavasszal a márciusi budapesti lemezbemutató koncert mellett boebeck több fővárosi és vidéki klubban is megmutatja új lemezét, és fellép a ljubljanai MENT fesztiválon, majd a hazai nyári zenei fesztiválokon találkozhatunk vele.


A lemezhez szintén március 9-én jelent meg az első videó, amely az “ocean” című dalhoz készült.




Fotók: boebeck hivatalos