dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Lázár tesók dalszövegei
A szomorú fiúk is nevetnek
A végén úgyis
Amíg felkel újból a nap
Árva gólya
Az nem szabadság
Azért kell
Csak mi
Csendesedj le, ég
Éjfél múlt
Elég a tenger
Emlék leszek
Eső előtt I.
Hagyd békén magad
Halál komoly a játék
Hátha megáll az idő
Hullám
Igazi béke
Játsszál velem
Jó éjszakát
Kedvenc szellemem
Kell a kávé
Keringő
Kicsit eltűnök
Kurvára fáj
Másnapos dal
Még találkozunk
Mi már megszoktuk
Miért nem élsz igazán
Mindent átkutattunk
Minek húzzuk egymást
Ne engedd el
Nyár utáni gyász
Olyan egyszerű
Stockholm
Szabadon él
Szél hozott, szél visz el
Te vagy
Tesóm meg én
Tudod, hogy nincs bocsánat (versfeldolgozás)
Utolsó altató
Üstökös
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Végre itt az évek óta várt C.A.F.B. bakelit

Nyolc év után jelentkezik hivatalos nagylemezzel a kilencvenes évek ikonikus magyar punk zenekara, a C.A.F.B.. 



A 14 dalt tartalmazó “Memorandum” ráadásul fizikai formában kizárólag bakeliten érkezik, de persze a korszellemnek engedve a megjelenés napjától, december 8. hétfőtől digitálisan is elérhető a jól ismert streaming felületeken. 


C.AF.B.-dalszövegek itt.




A régóta várt korong egyik trackjéhez, a „Mr Molotov”-hoz készült klip is debütál


A videó külön érdekessége, hogy élőszereplős mozi helyett ezúttal egy rajzolt világban kelti életre az amúgy sajnos nagyon is aktuális dalt – 


az ezredforduló képregény aranykorának hangulatát idéző cartoon-moziért pedig Mester Csaba és a korai Black-Out Andrics Lacija mellett producerként az ős-Tankcsapda egyik alapítója, Tóth-Laboncz Attila, vagyis "Labi" felel – az ő neve manapság a reneszánszát élő képregényekkel hasító "Master-Lab Comics"-hoz kötődik leginkább.



 

Persze, ha egyszer bejelentkezik a Seattle-ben élő frontembere miatt csak évi egy hazai fellépést vállaló csapat, akkor nem hagyják a közönségüket meglepetések nélkül.


Nem kis elismerés ugyanis, hogy a Trottel Records gondozásában, ugyancsak LP formátumban megjelent “Nem Az A Punk, Aki... vol.2” válogatásalbumon is helyet kapott három, 1993-ban, a punk hőskor kellős közepén rögzített C.A.F.B. nóta is.




 

Szakácsi Gábor zenekara amúgy legközelebb 2026. március 7-én, szombaton lép újra színpadra itthon, a budapesti Dürer Kert „Retro punk buli” elnevezésű fesztiválján.

 

Fotók: C.A.F.B.

 

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás