dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Harangozó Teri dalszövegei
A juhásznak jól megy dolga
A magamfajta lány
A rohanásban álljunk meg egy percre
A zápor (La pioggia)
Aki boldog
Álmodj velem
Álmodozó csacsi lány
Az első lépés a férfié (A far l\'amore comincia tu)
Az nem lehet
Azok a szép napok (Those Were The Days)
Babák
Bim-bam
Chiquitita
Csak egy élet, semmi több
Csitt-csitt, ne szólj
Dal a szerelemről
Diákszerelem
Duzzogás
Ébred a város
Egyetlen szív
Egyoldalú szerelem
Élek, mint máskor
Ellopták a boldogságomat
Elmúlt szerelem
Én hálás szívvel köszönöm a sorsnak
Engedd, hogy elfelejtselek
Faragott hintaszék
Fekete cica
First Lady
Fújja a szél, fújja
Gyere velem
Gyerekkoromban
Gyönyörű így este Budapest
Ha holnap is jó
Ha lenne új szívem
Ha lenne új szívem...
Hálás szívvel köszönöm
Hálátlan kisfiú
Hát velem mi legyen
Hétköznapi szerelem
Hiába
Hidd el
Hol az a fiú
Húsz év múlva
Hűtlen rossz fiú
Így se jó
Imádok énekelni
Jaj, de morcos vagy
Jó lenne
Jó reggelt drágám!
Jó várni terád
Kétforintos fagylalt
Ki gondolt rá
Kicsit romantikus lány vagyok
Kis Babette
Kis papírhajó
Kíváncsi lennék rá
Közhírré tétetik
Lány az éjszakában
Lánynak születtem
Lazíts egy kicsit az életeden
Ma valakinek hiányzom
Madárijesztő
Mama úgy szeretlek én
Mámor
Már otthon lenne jó (közr. Korda György)
Még hazakísér
Még iskolába járok
Még oly ködös az út
Menj, sohase lássalak
Merre jártál tegnap este
Minden ember boldog akar lenni
Minden ember szerelmes lesz egyszer
Minden nap
Mindenki más szeretne lenni
Mindenki mindenkivel
Mindenkinek van egy álma
Mondd, mit tettél
Ne szólj semmi rosszat róla
Nehéz dolog a szerelem
Nekem csak vele kell a szerelem
Nekünk találkozni kellett
Nem kérek tőled orchideát
Nézd a világot
Nincs olyan szerencsém
Nyár, Velence, fények
Oly régen várlak
Oly régóta tetszel nekem
Óriáspénz
Ördögtánc
Örök várakozás
Örökre búcsúzik két ember
Örökzöld (Evergreen)
Pompás ez a fotód (duett Solymos Antallal)
Pöttyös masni
Rám ne számíts
Régóta tetszel nekem
Rizi-bizi
Semmi baj
Semmiség, de mégis úgy fáj
Soha, soha többé
Sose fájjon a fejed
Sose hittem volna
Summertime
Szállj régi dallam
Száz apró szerelem
Szegény Joe
Szégyelled a szíved
Szél jár a tónál
Szél süvít át
Szép kiskatonám
Szeretetre szomjasan
Szeretném bejárni a Földet
Szívtelen teremtés (Quando m'innamoro)
Te meg én
Teenager melody
Téged érdemes boldoggá tenni
Tíz deka szerelem
Törékeny szerelem
Töröm a fejemet
Úgy élj
Utolsó pillanatban jöttél, kedvesem
Üldözött egy óriás
Üzent ma a hajnal
Valami kicsit kéne tenni
Várj, míg sötét lesz
Veled is megtörténhet egyszer
Visszafelé nem forog a Föld
Visszajössz-e még?
Volt egy furcsa lány
Zárt ajtók mögött
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent Billie Eilish új albuma, a Hit Me Hard and Soft

Az énekesnő hamarosan világkörüli turnéra is indul! A HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR Észak-Amerikában startol szeptemberben, a produkció 2025-ben Európában és Ausztráliában is látható lesz.


Az előadó dalszövegei itt.

 

Megjelent Billie Eilish várva várt harmadik stúdióalbuma, a HIT ME HARD AND SOFT, a Darkroom/Interscope Records gondozásában.

 

A többszörös Grammy- és Oscar-díjas szerzőpáros, Billie Eilish és FINNEAS pályafutásuk során az eddigi legizgalmasabb mérföldkőhöz értek a HIT ME HARD AND SOFT megjelenésével: olyan sokszínű albumot tártak elénk, amely dalai meglepően különböznek, mégis tökéletes harmóniában építkeznek egymásra. Az LP az érzelmek teljes spektrumába repíti, és különböző műfajokon áthidaló utazásra invitálja a rajongókat, ezért az élményért pedig érdemes az elejétől a végéig, teljes egészében meghallgatni a korongot. A HIT ME HARD AND SOFT pontosan olyan hatást kelt, amelyet a cím is sugall: a szövegek és a hangzásvilág keményen és lágyan ütnek egyszerre, nem várt módon mossák össze a műfaji határokat, valamint a trendekkel is erősen szembeszállnak. Billie ezúttal is testvérével készítette új albumát Los Angelesben, és ahogy már megszokhattuk tőlük, ismét FINNEAS látta el a produceri feladatokat.

 

A megjelenést különleges albumhallgató események előzték meg: 16 000 rajongó a brooklyni Barclay Centerben, 13 500 fan pedig a Los Angeles-i Kia Forumban élvezhette Billie Eilish újdonságát.

 



A HIT ME HARD AND SOFT már minden digitális platformon elérhető, a hamarosan boltokba kerülő fizikai formátumok pedig 100%-ban újrahasznosítható anyagok felhasználásával készültek.

 

 

HIT ME HARD AND SOFT

 

SKINNY

LUNCH

CHIHIRO

BIRDS OF A FEATHER

WILDFLOWER

THE GREATEST

L’AMOUR DE MA VIE

THE DINER

BITTERSUITE

BLUE

 

 

HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR - NORTH AMERICA*

Sun Sep 29 – Québec, QC – Centre Videotron

Tue Oct 01 – Toronto, ON – Scotiabank Arena

Wed Oct 02 – Toronto, ON – Scotiabank Arena

Fri Oct 04 – Baltimore, MD – CFG Bank Arena

Sat Oct 05 – Philadelphia, PA – Wells Fargo Center

Mon Oct 07 – Detroit, MI – Little Caesars Arena

Wed Oct 09 – Newark, NJ – Prudential Center

Fri Oct 11 – Boston, MA – TD Garden

Sun Oct 13 – Pittsburgh, PA – PPG Paints Arena

Wed Oct 16 – New York, NY – Madison Square Garden

Thu Oct 17 – New York, NY – Madison Square Garden

Fri Oct 18 – New York, NY – Madison Square Garden

Sat Nov 02 – Atlanta, GA – State Farm Arena

Sun Nov 03 – Atlanta, GA – State Farm Arena

Wed Nov 06 – Nashville, TN – Bridgestone Arena

Fri Nov 08 – Cincinnati, OH – Heritage Bank Center

Sun Nov 10 – Saint Paul, MN – Xcel Energy Center

Mon Nov 11 – Saint Paul, MN – Xcel Energy Center

Wed Nov 13 – Chicago, IL – United Center

Thu Nov 14 – Chicago, IL – United Center

Sat Nov 16 – Kansas City, MO – T-Mobile Center

Sun Nov 17 – Omaha, NE – CHI Health Center Omaha

Tue Nov 19 – Denver, CO – Ball Arena

Wed Nov 20 – Denver, CO – Ball Arena

Tue Dec 03 – Vancouver, BC – Rogers Arena

Thu Dec 05 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena

Fri Dec 06 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena

Sun Dec 08 – Portland, OR – Moda Center

Tue Dec 10 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose

Wed Dec 11 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose

Fri Dec 13 – Glendale, AZ – Desert Diamond Arena

Sun Dec 15 – Inglewood, CA – Kia Forum

Mon Dec 16 – Inglewood, CA – Kia Forum

Tue Dec 17 – Inglewood, CA – Kia Forum

 

HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR - AUSTRALIA

Tue Feb 18, 2025 – Brisbane, Australia – Brisbane Entertainment Centre

Wed Feb 19, 2025 – Brisbane, Australia – Brisbane Entertainment Centre

Fri Feb 21, 2025 – Brisbane, Australia – Brisbane Entertainment Centre

Sat Feb 22, 2025 – Brisbane, Australia – Brisbane Entertainment Centre

Mon Feb 24, 2025 – Sydney, Australia – Qudos Bank Arena

Tue Feb 25, 2025 – Sydney, Australia – Qudos Bank Arena

Thu Feb 27, 2025 – Sydney, Australia – Qudos Bank Arena

Fri Feb 28, 2025 – Sydney, Australia – Qudos Bank Arena

Tue Mar 4, 2025 –Melbourne, Australia – Rod Laver Arena

Wed Mar 5, 2025 – Melbourne, Australia – Rod Laver Arena

Fri Mar 7, 2025 – Melbourne, Australia – Rod Laver Arena

Sat Mar 8, 2025 – Melbourne, Australia – Rod Laver Arena

 

HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR – EUROPE/U.K./IRELAND

Wed Apr 23, 2025 – Stockholm, Sweden – Avicii Arena

Thu Apr 24, 2025 – Stockholm, Sweden – Avicii Arena

Sat Apr 26, 2025 – Oslo, Norway – Telenor Arena

Mon Apr 28, 2025 – Copenhagen, Denmark – Royal Arena

Tue Apr 29, 2025 – Copenhagen, Denmark – Royal Arena

Fri May 2, 2025 – Hannover, Germany – ZAG Arena

Sun May 4, 2025 – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome

Mon May 5, 2025 – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome

Wed May 7, 2025 – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome

Fri May 9, 2025 – Berlin, Germany – Uber Arena

Thu May 29, 2025 – Cologne, Germany – Lanxess Arena

Fri May 30, 2025 – Cologne, Germany – Lanxess Arena

Sun June 1, 2025 – Prague, Czech Republic – O2 Arena

Tue June 3, 2025 – Kraków, Poland – Tauron Arena

Wed June 4, 2025 – Kraków, Poland – Tauron Arena

Fri June 6, 2025 – Vienna, Austria – Stadthalle

Sun June 8, 2025 – Bologna, Italy – Unipol Arena

Tue June 10, 2025 – Paris, France – Accor Arena

Wed June 11, 2025 – Paris, France – Accor Arena

Sat June 14, 2025 – Barcelona, Spain – Palau Sant Jordi

Sun June 15, 2025 –Barcelona, Spain – Palau Sant Jordi

Mon Jul 7, 2025 – Glasgow, UK – OVO Hydro

Tue Jul 8, 2025 – Glasgow, UK – OVO Hydro

Thu Jul 10, 2025 – London, UK – The O2

Fri Jul 11, 2025 –London, UK – The O2

Sun Jul 13, 2025 – London, UK – The O2

Mon Jul 14, 2025 – London, UK – The O2

Wed Jul 16, 2025 – London, UK – The O2

Thu Jul 17, 2025 – London, UK – The O2

Sat Jul 19, 2025 – Manchester, UK – Co-op Live

Sun Jul 20, 2025 – Manchester, UK – Co-op Live

Tue Jul 22, 2025 – Manchester, UK – Co-op Live

Wed Jul 23, 2025 – Manchester, UK – Co-op Live

Sat Jul 26, 2025 – Dublin, Ireland – 3Arena

Sun Jul 27, 2025 – Dublin, Ireland – 3Arena

 


 

 

 

 Fotók: Billie Eilish