dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Lantos Olivér dalszövegei
A haja szőke volt
A kék tengeren
A körúton bolyongtam
Álltam a hídon
Áprilisi tréfa volt
Az élet csodás
Budapest, Bécs, Párizs gyorsvonat
Cigánykaraván (The Gipsy)
Csak álmodom
Csikkszedők dala (Chickery Chick)
Csupa könny a szobám (Tres palabras)
De kár a sok veszekedés
Egy csokor ibolyát
Eldobom a szívemet
És mégis őt szeretem
Fütty rumba
Gyűjtő polka
Ha te akarod
Harang szerenád (Serenade of the Bells)
Hófehér gyöngyvirág
Hófödte utakon
Hoppla-hó
Ilyennek képzeltelek mindig
Imádom Pestet (How About You)
Kedves szaktárs
Köszönöm azt
Lehoznám néked a csillagokat
Manci a kis pesti lány
Még egy szippantás, drágám
Mért ellenkezel
Mézeskalács szívet küldök neked
Mikor egy álom visszatér
Ne félj majd megtudod ki voltam én
Ne vedd fel az új ruhád
Nem mondhatom el
Nincs nékem autóm
Pardon, bocsánat
Peches nő a Sári
Szép szenyorita
Szeretem a szőkét
Szomorú, de ilyen a természetem (Dig You Later)
Tampico
Te több vagy nekem
Te vagy a fény
Te vagy a vágy
Tiszavirág a mi szerelmünk
Tizenhat éves volt és szőke
Úgy sír az őszi szél (There's No You)
Úgy szédülök (You Go To My Head)
Volt egyszer
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

YA OU és PRIBELSZKI párosa és vele együtt új, közös dala megérkezett

Öt évvel a közönségkedvenc „Találkoznánk” után újra közöst jelentetett meg YA OU és PRIBELSZKI. A „Hazataláltam” című popballada nemcsak zeneileg, de életútjukat tekintve is új fejezetet nyit a két előadó számára. 




A kísérő videóklipben pedig ritkán látott, esküvői képkockáknak lehetünk szemtanúi 


A „Hazataláltam” egy letisztult, nyári hangulatú szerzemény, amely YA OU és PRIBELSZKI közös múltjából, párhuzamos belső útkereséséből és a szerelemben való megérkezésükből építkezik. Az alkotópáros a valóságban is szoros barátságot ápol, így nemcsak zenei, de emberi szinten is mély egymásra hangolódás érződik a produkción.

 

YA OU, a 2019-es Sztárban sztár leszek! egyik ismertebb felfedezettje, azóta rendszeresen jelen van a hazai zenei életben, egy kis „apaszabadságot” követően egy év után ez az első zenéje. 

 

- „A szöveg Norbi tollából született, de az alaptémát én hoztam. Nekem nem fájdalmas élményekből fakadt a felismerés, hogy hazataláltam, hanem abból a mély, megnyugtató érzésből, amit Viki mellett élek meg. Már a legelső találkozásunkkor éreztem, hogy ez egy sorsfordító pillanat.” - mondta YA OU.



 

PRIBELSZKI Norbi is személyes mélységekbe enged betekintést a felvétel által

 

„Volt idő, amikor mindketten letértünk a saját utunkról, és nem igazán tudtuk, kik vagyunk valójában. Mielőtt megismertem a feleségemet, Maját, sok olyan szokásom volt, ami inkább elvett belőlem, mintsem hozzáadott volna. Ő volt az, aki kihúzott a depresszióból is. Ez a dal számomra egyfajta hála. Bárki magára ismerhet benne, hiszen mindannyiunknak van valakije, akinek megköszönhetjük, hogy hazataláltunk.”



 

A szám zeneileg is új színt hoz


YA OU lírai világa és PRIBELSZKI urbánusabb elemei egy harmonikus egységet alkotnak. A klip pedig magáért beszél, hisz a két jóbarát esküvőjébe enged bepillantást.


Fotók: YA OU x Pribelszki x Békefi Viki


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás