dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Csepregi Éva dalszövegei
2000 évnyi lobbanás
2000. év
A dízőz búcsúja a Palermo-kávéházban
A sárkány éve
A szerelem egy kis darab halál
All over the world
Angyalmadár (feat Végvári Ádám)
Az encián
Csodatévő álom
Dal a repülésről
Dallas
Dobd le
Édeni kert
Ég veled!
Elfújta a szél
Elmentél
Emlékkönyv
És azután többet is...
Európai rock
Ez mind mese
Fő a fejem
Fura világ
Gondolj néha rá!
Gyere, játsszuk újra (Anytime you want me)
Halgass el!
Harminc év körül
Hej, halászok, halászok...
Hosszú az a nap
Hova tűnt a sok virág?
Ígérem, szép lesz!
Így vagy úgy
Jelmezbál
Jöjj velem
Jövevény
Kék korszak
Kézen fogva élsz
Koo-chi-koo
Korea (feat. Leslie Mándoki)
Lángol
Lángol még
László
Lesz még nyár
Levelet írt egy kisfiú
Mama
Maradj még! (Stay with me tonight)
Mesebeli vallomás
Mintaférj
Natasa's song
Nélküled
Nyár van
Nyári zápor
Nyújtsd a kezed
OK Gorbacsov
Óriás vándor
Párizsi lány
Pillantás a hídról
Santa Maria
Smile again
Soha jobbkor
Soleil Soleil
Stay with me tonight
Sűrű a dzsungel
Száll a dal (Smile again)
Szállj!
Szédült világ
Szerelmes dal
Szeress tovább
Szeress tovább! (Turn out the light)
Szeret vagy nem szeret
Szeretetért (A szerelem hatalma) (Celine Dion)
Talán
Talán (Carribean holiday)
Társasjáték
Thinking of you
Titok
Több mint két napon át
Több, mint két napon át
Twist
Two hearts (Dobd le!)
Úgy szép az élet, ha zajlik
Under the Sun
Várj még
Vígasz
Visszatér Dániel
Volt egy nagy csapat
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás