dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Géniusz dalszövegei
A kísértés
A stégen
Állatbarát
Álmodban sírsz még
Angyal
Arcot napnak
Ártatlan
Az élet örök változás
Az Őrs vezér téren
Baby I Love You
Csak egy dal
Csillagból kő
Csodák nincsenek
Élet a polcon
Felhőn ülve
Félsz
Gyertek lányok!
Hajó
Hangyaboy
Hogyan tovább?
Hosszú, nehéz út
Indián - cowboy
Itt érzem jól magam
Kiáltok érted
Kinek is mondjam el
Kopj le
Köszönöm, lány
Lélegeznék
Meseország
Messze járok
Mi van velem
Most szótlan elmegyek
Múlik az élet
Ne szólj, ne kérj
Nem
Nem hiszek a szavaknak
Nem hiszek égi mesékben
Nem titok
Őt is unja már valaki
Pörgesd
Régen volt
Szállj még velem
Száz éve
Szeretném, ha szeretnének
Szinglee
Szombat este
Talán egyszer
This is rock
Titkos tánc
Úgy érzem
Úgy szoríts engem
Úgy, mint minden reggel
Üres a busz
Valami kell még
Vár rám az ágy
Vár valami
Világszeme
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás