dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Akkezdet Phiai dalszövegei
06-1-996-2010
1 hét
1 hét pt.2
2 fél
2 fél (AZA remix)
2 Ponttal
30 semmi
5 terem
A monoton
A Nekemtenee
A skit érdekel
A skitek bosszúja
Akkezdet
Alko-hol?
Állatkert (skit)
Anyámra (skit)
Arany közértpult
Az elvarázsolt dollár
Baklava
BBetmen
Benedekelek
Benedekelek
Beteg vagy (skit)
Bosszant akkezdet
Budepesmód
Egy ház
Fegyverarzenál
Franchize
Gondolj már végig
Habi Steez
Handicap
Hangerő
Hidegen
Hisz sztori(Kis Kece)
Hogy üssön
Hozzám beszélsz (skit)
Kapuzárási pánik
Karszalag
Kiskece
Kiskece(Saiid)
Kottazűr

Lets Bagó
Manki
Micsikorog (tilos radio freestyle)
Miért most?
Mivel Játszol
Motozás, a kopó már örül (skit)
Ntn (Be pofátlan)
Nyugat 100
Oldalwíz
Oltassz
Pesti Események
Phasskivan
Presztizs ősz
Rámnémetnemlel
Sprint
Szófacsavar
Szülinap (Kapuzárási pánik)
Tartsdmegatávot
Tarzanborz (feat. AZA)
Táskaridiós (Kottazűr)
Tojour
Újítanék
Vagy Mindegy (ft. Amoeba)
Valakinek a szerelmei - Újonc
Van egy gádzsi
Van gond
Vers mindegy kinek
Völgyeim és Utaim
Zenebuddhizmus
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás