dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Csordás Tibor: Valaki mindig

Csordás Tibor - Valaki mindig

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Csordás Tibor
Album: Keressük!
Szövegírók: Demeter Bence
Zeneszerzők: Csordás Tibor
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 2143 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Valaki mindig

Néha úgy érzed hogy mindent megetszel \r\nAmi csak tőled telhető \r\nA dolgok mégse mennek \r\nBár úgy tervezel\r\nTávol van a szép jövő \r\n\r\nIlyenkor kell magadban kell \r\nÚj erőt találnod \r\nIlyenkor kell egy társ \r\nKi érti mit beszélsz \r\nIlyenkor kell egy dal \r\nMi lelekdig hatol\r\nHogy mondjam el ?? Hogy többet érsz\r\n\r\n\r\nRefr \r\nValahogy mindig volt \r\nValahogy mindig lesz \r\nValaki mindig vár \r\nÉs rád talál\r\nNem lehet mindig jó az élet változó \r\nNéha egy két szó ami bíztató \r\n\r\n\r\n\r\nVan úgy hogy azt érzed már \r\nNem is érdekel\r\nHOgyan tovább mi lesz veled\r\nHiába küzdenél már nincs mit vesztened\r\nRemélsz sötétben létezel \r\n\r\nIlyenkor kell magadban kell \r\nÚj erőt találnod \r\nIlyenkor kell egy társ \r\nKi érti mit beszélsz \r\nIlyenkor kell egy dal \r\nMi lelekdig hatol\r\nHogy mondjam el ?? Hogy többet érsz\r\n\r\n\r\nRefr 2\r\nValahogy mindig volt \r\nValahogy mindig lesz \r\nValaki mindig vár \r\nÉs rád talál\r\nNem lehet mindig jó az élet változó \r\nNéha egy két szó ami bíztató \r\n\r\nNem lehet véletlen \r\nHogy az marad életben \r\nAkinek célja van nem adja fel\r\nHa semmit nem találsz \r\nHa mindig másra vársz \r\nÜres világban élsz és létezel

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Meghosszabbított nyitvatartással és esti, zenés programokkal is várják a látogatókat a szentendrei Skanzenben

Július 5-től augusztus 23-ig minden szombat este meghosszabbított nyitvatartással, 20 óráig várják a látogatókat a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeumban, ahol 


az esti programok között történelmi előadások, tematikus séták, koncertek, filmvetítések és kiállítások is szerepelnek.

 



Az erdélyi tájegység városi épületeinek földszintjén hagyományőrök mutatják be a régi idők világát, a látogatók pedig részesei lehetnek élő történelmi jeleneteknek egy századelős nyomdában, patikában és ügyvédi irodában.

 

A történelem iránt érdeklődők csatlakozhatnak a 18 órakor induló tematikus sétákhoz, beöltözhetnek korabeli ruhákba, kipróbálhatják a Skanzen járgányparkját és megkóstolhatják a Korzó Kávéház teraszán felkínált fröccskülönlegességeket. 


Lakáskoncertek, borkóstolók, kávéházi zene, szabadtéri festőiskola, kézműves foglalkozások és piknikezési lehetőség is szerepelnek a programban, hétről-hétre váltva egymást.



 

A múzeum zárását követően, a Skanzen Szabadtéri Színpadán kilenc estén három filmmel és hat koncerttel várják a könnyű- és komolyzene, valamint a mozifilmek rajongóit.

 

A programok között lesz Rákász Gergely július 17-ei orgonakoncertjét, amelyen Vivaldi, Bach és Debussy művek csendülnek fel. Augusztus 22-én a Danube Classics Szimfonikus Zenekar előadásában a Mission: Impossible, a Zorro álarca, a Pókember, az Aladdin, A szépség és a szörnyeteg, A Keresztapa, a Gladiátor és a Karib-tenger kalózai-filmek dallamai lesznek hallhatók.



 

A színpadon zajló produkciók mindegyike külső szervezők által megvalósított program, így az ezekre szóló jegyeket az általuk üzemeltetett honlapokon lehet megvásárolni. A programok részletes leírása megtalálható a skanzen honlapján.

 

Fotók: Skanzen

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás