dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
IGNI: I was wrong

IGNI - I was wrong

off off off off off
Innováció
Előadó: IGNI
Album: Innováció
Megjelenés: 2016
Hossz: 2:52
Szövegírók: Batka Ignác Barna(Igni)
Szolnoki Zoltán (Goore)
Zeneszerzők: Batka Ignác Barna(Igni)
Kiadó: ECDC
Stílus: Pop, R&B
Címkék: csalódás, lelkis, megbocsátás, remény, várakozás [+]
Megtekintve: Ma 1, összesen 4076 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

I was wrong

Verze1
I would walk around the world
Just to see your pretty face
I would walk through fire
if thats what it takes, babe

BRIDGE:
its not easy to forgive for the things i have done,
Let me tell you how i feel
Now I'm down on my knees I'm sorry baby please.

REFR: For you
all do anything you want me to
Quietly passiontly cause this is ment to be
I have a conffesion to make
That i was wrong oh oh uh
oh oh uh oh i was wrong

Verze2
Baby let me see u one last time
Dont shot no tears dont you cry ,cry

BRIDGE:
its not easy to forgive for the things i have done,
Let me tell you how i feel
Now I'm down on my knees I'm sorry baby please.

REFR: For you
all do anything you want me to
Quietly passiontly cause this is ment to be
I have a conffesion to make
That i was wrong oh oh uh oh
oh oh uh oh i was wrong
i was wrong oh oh uh oh
oh oh uh oh i was wrong

EXTRA:
I was wrong
Please forgive me
i was wrong oh oh uh oh oh oh uh oh i was wrong
i was wrong oh oh uh oh oh oh uh oh i was wrong

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Ismét Fringe tehetségkutatót indít a Magyar Zene Háza

Hobbi- és utcazenészeknek, valamint zeneiskoláknak, zenei alkotóműhelyeknek ad lehetőséget fellépésre idei Fringe felhívásával a Magyar Zene Háza.

 

Az intézmény kiemelt céljának tekinti a zenei tehetségek támogatását, a zenélés népszerűsítését kortól és zenei háttértől függetlenül.


A kiválasztott hobbizenei formációk a Zene Háza szabadtéri színpadán, az utcazenészek az épület egyéb külső tereiben (ZeneKert terasz, Trilla terasz) léphetnek fel. 


A zeneiskolák és zenei alkotóműhelyek fellépői számára a Ház előcsarnokában lesz lehetőség a bemutatkozásra. 


A három kategória legjobbjait a kiválasztási szempontok szerint idén is a Zene Háza szakmai csapatából és külső szerkesztőkből álló zsűri választja ki.

 

A jövő zenészei program kategóriára zeneiskolák, zenei alkotóműhelyek vagy közösségek jelentkezését várják.


A kiválasztott jelentkezők a Zene Háza beltéri közönségforgalmi tereiben, 2025 október - 2026 május hónapokban, hétköznap délutánonként, legfeljebb 45 perces műsorral mutathatják be az iskola, alkotóműhely vagy közösség legtehetségesebb ifjú zenészeinek produkcióit.



Fotó: Magyar Zene Háza

 

A Színpadra fel! programsorozatra kezdő és hobbi zenei formációk (zenekarok, vokális együttesek, vegyes formációk) jelentkezését várják, eredeti műsortervvel, műfajtól függetlenül, legyen a produkció akár pop-, klasszikus, elektronikus koncert, dalest, zenei performansz vagy családi program.


A kiválasztott jelentkezők a Zene Háza szabadtéri színpadán májustól szeptemberig, nyári estéken, formációnként legfeljebb 45-50 perces műsorral, párosával (két formáció/alkalom) kerülnek a nyári programba.

 

A Le a kalappal! kültéri, legkötetlenebb sorozat az utcazenészeket szólítja meg


A Zene Háza kültéri program-alkalmain utcai produkcióknak vagy legfeljebb háromfős, szóló-duó-trió zenei formációknak biztosít fellépési lehetőséget. 


A kiválasztott jelentkezők tavasztól őszig egy hétvégi délutánon és koraestén a Zene Háza külső környezetét, a Városliget parkját színesíthetik egy hosszabb, kilencvenperces, de akár háromszor harminc vagy kétszer negyvenöt perces ismétlődő műsorral.

 

A Fringe felhívásra bármely érvényesen működő szervezet, adószámmal rendelkező jogi személy vagy egyéni vállalkozó jelentkezhet. A jelentkezési lapot március 2. vasárnap éjfélig lehet kitölteni ezen a linken.


A Zene Háza szerkesztőcsapata a tavaly indított Fringe-program keretében mostantól minden évben kiválaszt egy Fringe-fellépőt az azt megelőző évből, amely produkciónak a Színpadra fel! díjat adja. A díj odaítélésével célja, hogy teret adjon színvonalas produkcióknak, ösztönözze a hobbizenekarokat a zenélésre és bátorítsa őket a jelentkezésre.

 

A 2024-ben bemutatott Fringe-produkciók közül a Zene Háza szerkesztőcsapata a Színpadra fel! díjat az első alkalommal a Várhegyutca Zenekarnak ítéli.


Kiemelt kép: illusztráció/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás