


| Előadó: | Venus |
|---|---|
| Album: | A világ közepén |
| Megjelenés: | 2000 |
| Hossz: | 4:35 |
| Szövegírók: |
Varga Zsuzsa |
|
Fekete Marcell |
|
| Kiadó: | BMG Ariola Hungary |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Kezedben volt az életem
Nem is hallottál
Azt hitted, ismersz jól
A szó mögé nem láttál
Rád bíztam az álmaim
A távoli látomást
Az arctalan tömegben
Halk szavam nem talált
Nézz rám ? szívvel
Mert látnod szívvel kell
Nincs fény, csak remény
A múltat töröld el / Kezdjük újra el
Láthatatlan könnyeim
Lassú folyamán
Hozzád úszom szüntelen
Szívem hozzád kiállt
Zajt hallasz, testet látsz
Így semmit nem találsz
Pedig lelkem meztelen
A mindent nyújtom át
Nézz rám ? szívvel
Mert látnod szívvel kell
Nincs fény, csak remény
A múltat töröld el / Kezdjük újra el
A múltat töröld el?
Kezdjük újra el?
Rád bíztam álmaim
Egy távoli látomást
Látod, lelkem meztelen
A mindent nyújtom át
Nézz rám?


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.