


| Előadó: | Venus |
|---|---|
| Album: | A világ közepén |
| Megjelenés: | 2000 |
| Hossz: | 4:42 |
| Szövegírók: |
Varga Zsuzsa |
|
Fekete Marcell |
|
| Kiadó: | BMG Ariola Hungary |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Hova mész? Ugye félsz?
Ugye érzed, megbántottál?
Veled jó, veled szép, én elhittem
De te is csak hazudtál
Várj, állj! Állj most meg!
Valamit mondanék!
Mért kell, hogy csalódjak?
Hisz más is lehetnél
Gyere még, gyere még
Legyen újra olyan, mint rég?
Várhat még ránk
Hidd el, rólunk szól
Minden dalban ott vagy valahol
A múltunk fáj még
De hidd el, rólunk szól
Minden dalban ott vagy valahol
Mire jó az a szó, ha nem mondod?
Nem értelek
Nekem rossz, neked jó
De ha kellek még, add magad meg!
Ha úgy fáj, mi elmúlt rég
Most felejtsd el!
Kellesz már, de csak egészen
Így boldog lehetek
Gyere még, gyere még
Legyen újra olyan, mint rég?
Várhat még ránk?



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN