


| Előadó: | Gaál Gabriella és Madarász Katalin |
|---|---|
| Album: | Kék nefelejcs |
| Megjelenés: | 1989 |
| Hossz: | 1:08 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Kadencia |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ne bántsatok engemet, túrkevi cigányok
Hadd élem a világom, a világom
Ha nem élem világom, világom, világom
Ez lészen nékem a halálom
De nem szeretem a túrkevi romnyikat
Romnyikat, romnyikat, romnyikat
Én egy szőkét szeretek, egy szőkét szeretek
Akivel én boldog lehetek



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi