dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Vicky Sunday: Live or Die

Vicky Sunday - Live or Die

off off off off off
The Best Album Ever
Előadó: Vicky Sunday
Album: The Best Album Ever
Megjelenés: 2015
Hossz: 3:16
Szövegírók: Vicky Sunday
Viszt Viktor
Zeneszerzők: Vicky Sunday
Kiadó: Narrator Records
Stílus: Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 2333 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Live or Die

1.
I’m Heaven’s saint
I’m the Snake of Christ
In a lift to Hell
Some diving rise

Try to keep my soul,
When Devil’s walking by
He lights up all desires

bridge
What I feel
Jesus said, it’s all right
What I care for
Jesus said, it’s all right
Where I’ve been
Jesus said, it’s all right
What I can’t trust right now, it’s gonna come again

2.
I’ve got a looks that kill
A breath that purifies
A face of a smart angel
With an evil mind

My story has no end
There’s no time to pretend
God, tell me who answers

bridge
What I feel
Jesus said, it’s all right
What I care for
Jesus said, it’s all right
Where I’ve been
Jesus said, it’s all right
What I can’t trust right now, it’s gonna come again

refr
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live…

3.
Self-liars
Control freaks
Glory seekers
Get off my way

Heaven steels my fate
While Hell plays masquerade
The two Lords seem the same

bridge
What I feel
Jesus said, it’s all right
What I care for
Jesus said, it’s all right
Where I’ve been
Jesus said, it’s all right
What I can’t kill right now, it’s gonna come again

refr
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live…

Solo inlay
What I’ve been living for
Praying for…?

refr
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live or die - Jesus said, it’s all right
If you live or die – live or die
If you live or die come on, live or die
If you live – Die!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kortárs zenei koncertek és színművek is szerepelnek az őszi Óbudai Hang-Mű-Hely programjában

Hét kortárszenei ősbemutató és egy színmű hazai bemutatója is helyet kapott a szeptember 17-én induló Óbudai Hang-Mű-Hely repertoárján.

 

A kéthetes programsorozat keretében csaknem hatvan művész áll majd színpadra


Többek között Bereményi Géza és Másik János, Fejérvári Zoltán, Ráckevei Anna, Gubík Ági, Falusi Mariann, a Liszt Ferenc Kamarazenekar művészei is fellépnek.

 

Az eseménysorozat szeptember 17-én Egressy Zoltán Nem, nem, köszönöm című monodrámájával veszi kezdetét, Gubík Ági előadásában. A dráma témája az életet végigkísérő trauma: a gyermekkori molesztálás, illetve az abból fakadó bizonytalanság és a feldolgozhatatlanság.

 

Kiemelt program a Danuta című monodráma szeptember 24-i magyarországi bemutatója


Danuta Wałęsa, az egykori lengyel államfő felesége Vágyak és titkok című önéletrajzi könyvéből Krystyna Janda készített színpadi adaptációt. A magyar változat fordítója Pászt Patrícia, a rendező Árkosi Árpád, a címszerepet Ráckevei Anna játssza.


Kortárs zenei Minifesztivál is lesz


A szeptember 26-án induló háromnapos koncertsorozatra idén huszonhat szerző hozza el műveit, melyek között hét ősbemutató is elhangzik rangos művészek előadásában.


Mások mellett Onczay Zoltán csellóművész és Balog József zongoraművész is színpadra lép. A zeneszerzők minden generációja felvonul, a huszonhat alkotó között Bella Máté, Dobri Dániel, Dragony Tímea, Dubrovay László, Fekete Gyula, Hollós Máté, Selmeczi György és Tóth Péter is részt vesz a programban - részletezték a szervezők.

 

Szeptember 18-án a Liszt Ferenc Kamarazenekar művészei duó- és triószonátákat, illetve vonós kvartettre írt kompozíciókat játszanak. A műsoron többek közt Händel-Halvorsen, Mozart, Kodály és Dvořák szerzeményei szerepelnek.

 

Falusi Mariann és zenekara szeptember 19-én, Bereményi Géza és Másik János pedig szeptember 25-én adnak koncertet. Az alkotópáros a Mit mondjak még neked? című esttel érkezik.

 

A kortárs zenei Minifesztivált idén már 38. alkalommal szervezik meg az Artisjus, az Nemzeti Kulturális Alap és a Magyar Művészeti Akadémia támogatásával. 


Szeptember 29-én, születésének századik évfordulóján Zsurzs Éva filmrendezőt ünneplik


Az ő műve egyebek mellett a Beszterce ostroma, A fekete város és az Abigél című film. Az alkotóra a lánya, Zsurzs Kati színművész emlékezik. Vendége lesz Benkő Péter, Egri Kati, Kovács István, Kuna Károly, Piros Ildikó, Rátonyi Hajni, Szinetár Miklós, Tordai Teri és Gyulai Szabolcs. A háziasszony Szegvári Katalin lesz.

A Hang-Mű-Hely zárónapján, október 1-jén, a zene világnapán - amely egyben a Társaskör 1988-as megnyitásának évfordulója is - a Szigeti Quartet és Fejérvári Zoltán zongoraművész ad ünnepi koncertet.

 

A 2024/2025-ös szezont július 31-én Gubik Petra koncertjével zárja az Óbudai Társaskör.


Az évadban negyven klasszikus-, tizenhárom könnyűzenei- és jazz koncertet, tizenkét színházi és felolvasószínházi előadást és tizenöt zenés-irodalmi estet, pódiumbeszélgetést tartottak, csaknem tízezer nézőt fogadtak.


Kiemelt kép: Bereményi Géza és Másik János estje
Fotó: Óbudai Társaskör

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás