Előadó: | Mészáros Tamás |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Velena István |
Velena István |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Rock |
Címkék: | Keressük! |
Vers:
Hömpölyög a tömeg, vajon hova mehet?
Megtelik a város, sárga-kékben pompázik.
Az arcokon mosoly, néhány női sikoly,
A stadion ma ránk vár, s rajongókkal megtelik.
Bridge:
II:Odabenn már hangzik:II
II:A félelmetes hangmix:II
II:Sok ezer szív dobban:II
II:Ha felhangzik a mondat:II
Refr.:
Hajrá DAC! - 2x
Hajrá DAC! - 2x
Vers:
Ha szurkol a tömeg, az ellenfél ideges,
Szárnyra kap a csapat, a játékunk egyre jobb,
Ne sajnáld a torkod, engedd ki a hangod,
Sárga-kéknek lenni felemelő nagy dolog.
Bridge:
II:Tizenkettedikként:II
II:Állunk csatasorba':II
II:Megremeg a lábuk:II
II:A gólokat mi rúgjuk:II
Refr.:
Hajrá DAC! - 2x
Hajrá DAC! - 2x
Idén tizedik szezonjával jelentkezett a balatoni nyár megkerülhetetlen célpontja, a siófoki Plázs, amely most hétvégén búcsúzik az idei nyártól. A jubileumi szezon minden eddiginél erősebb programokat kínált, melynek
méltó megkoronázása a szeptember 5-i nyárzáró hétvége. Pénteken az előregisztrációval ingyenes Nyárzáró Fergeteg Party indítja a finálét, másnap pedig a Nagyszínpadot Beton.Hofi és Co Lee veszik be, míg az Arénában a Metzker & Friends utolsó felvonása teszi fel a koronát az idei partisorozatra.
Pünkösdtől az iskolakezdésig vízparti partiéjszakák, csillagfényes koncertek, a hazai zenei élet legnagyobb nevei és partiarcai töltötték meg hétről-hétre a siófoki Plázst.
A jubileumi szezon minden eddiginél nagyobb siker volt
A több mint 60 programban ott volt, Rúzsa Magditól indulva Majka, Ákos, a Halott Pénz, a Carson Coma, DESH, Pogány Induló, Krúbi, Dzsúdló, de fellépett Korda György és Balázs Klári, az Edda, és a Neoton is. A minőségi szórakozás támogatójaként pedig csatlakozott a Plázshoz a ONE Magyarország is.
A nyárzáró hétvége, stílusosan, a Nyárzáró Fergeteg Partyval indul, amelynek házigazdája Dj Dominique lesz, de nagykoncertet ad a TNT, és Krisz Rudi is fellép majd. A pénteki program előzetes regisztrációval ingyenes.
Szeptember 6-án szombaton a nagyszínpadon a sorra telt házas koncerteket hozó, a hazai popkultúra elmúlt 5 évének egyik legmeghatározóbb karaktere, Beton.Hofi lép fel, akihez a szuggesztív előadásmódjával kiemelkedő, rendkívül produktív rapper és szövegíró, Co Lee is csatlakozik. A Plázs kedvenc partysorozata, a Metzker & Friends is búcsúzik az idei nyártól, az Arénában Metzker Viktória, Koósz Milán és KKevin zárják a Plázs 10. szezonját.
Fotók: Plázs