


| Előadó: | Bródy János |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Bródy János |
|
Gerendás Péter |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Történhetett volna minden másként
és előre nem volt megjósolható
De a nagymamám csak bölcsen annyit mondott
hogy így volt szép, így volt jó
Mert én nem tudtam, hogy mért jöttem világra
és a gyermekkoromról elmondható
Hogy utólag nem az derült ki róla
hogy így volt szép, így volt jó
Bár az iskolában lelkesen tanultuk
hogy az életünk megváltoztatható
Mi a változással mindig rosszul jártunk
de így volt szép, így volt jó
És az első nagy szerelmem vallomása
mikor még annyi mindent jelentett egy szó
Azt ígérte, hozzám mindig hű lesz
és így volt szép, így volt jó
Aztán bánatomra meg kellett tanulnom
hogy egy vallomás is visszavonható
Erre nagymamám megint csak annyit mondott
ez így volt szép, így volt jó
Mert az élet megtanít mindenkit arra
hogy sosem tudjuk meg, mire való
De vigasztal, ha azt képzeled róla
hogy így volt szép, így volt jó
Hallom még a nagymamám szavát
távolról már, de szívemből beszél:
Tudod úgy van, hogy ki mint él, úgy ítél
Ha visszanézek innen, ahol állok
már egy egész élet majdnem látható
És az orvosság az összes csalódásra
hogy így volt szép, így volt jó
Mert az élet megtanít mindenkit arra
hogy sosem tudjuk meg, mire való
De vigasztal, ha azt képzeled róla
hogy így volt szép, így volt jó
Így volt szép, így volt jó



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.