dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Sárosi Katalin: Csak Ő legyen

Sárosi Katalin - Csak Ő legyen

off off off off off
Album: nincs kép
Megtekintve: Ma 2, összesen 2357 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Csak Ő legyen

Még nem rég sírt az ég velem
Még nem rég minden fájt nagyon
mert akit oly nagyon szerettem
Elment egy szürke hajnalon
De változott az életem
Most mosolygok csak magamon
Míg szorongva vártam, reméltem
Ahányszor szólt a telefon

Hogy senki más ne hívjon
Mint Ő, csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!
Ó! halló ne hívjon már
Más csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!

És azt hittem ez örökre szól
Hogy véget ért egy szerelem
Hogy róla már nem álmodom
S az utcán észre sem veszem
De tévedtem mert visszajött
Ő visszajött egy hajnalon
Most megint várom, remélem
Ahányszor szól a telefon

Hogy senki más ne hívjon
Mint Ő, csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!
Ó! halló, ne hívjon már
Más csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!

Senki más ne hívjon mint Ő
Csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!
Senki más ne hívjon mint Ő
Csak Ő legyen, csak Ő
Mert én nem élem túl
Nem élem túl!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Szikora Róbert és a VALMAR visszatérő dalát most már klippel élvezhetjük

Szikora Robi következő albumának beharangozója, a VALMAR-ral közös Balatoni lány elképesztő sikereknek örvend. A trió úgy döntött, hogy a népszerű dal megérdemel egy csikidám életérzést felelevenítő videóklipet. 




Szikora Róbert-dalszövegek itt.

 

Az R-GO legendás alapítója, valamint a Valkusz Milán és Marics Peti alkotta duó egy „western” hangzású újdonsággal tért vissza. A feszes tempójú dal hangulatában és mondanivalójában is a zene, a tánc, a szabadság, a hajnalig tartó bulizás és a felhőtlen balatoni éjszakák állnak a középpontban, melyek vélhetően sokakban keltenek majd nosztalgiát.


ValMar-dalszövegek itt.





 

„Mikor a duettalbum ötlete megfogalmazódott bennem, nem is volt kérdés, hogy felkérjem a srácokat egy dalra. Természetesen a közös munkát az „Úristen” alapozta meg, és annak sikere biztatott engem is, hogy belevágjunk” – mesélte Szikora a „Balatoni lány” hátteréről, melyhez várhatóan szeptember elején egy nyarat idéző videóklip is érkezik majd.

 

Több dalkezdeményük is volt, és folyamatosan küldözgették a demókat egymásnak a művészek, mire meglett a befutó. Állításuk szerint nehezen döntötték el, milyen irányba induljanak, viszont nagyon elégedettek a végeredménnyel. Úgy érzik, hogy egy igazán szerethető szám született, amely reményeik szerint jól fog működni a koncerteken és a lejátszókon egyaránt.





 

„Az „Úristen”-nél nagyon jól megtaláltuk a közös fúziót, tökéletesen csatlakozott Robi, és ezzel az új ízzel csak emelte az egész dal színvonalát. Ezt az érzést szerettük volna most újra elkapni. De azért ez nem olyan egyszerű, mert magasra került a léc” – mondta Marics Peti, utalva arra, hogy az első közös slágerük hatalmas közönségkedvenc és már 63 millió feletti összjátszásnál jár.

 

Az újdonság egyben első előfutára a Máté Péter-díjas énekes tervezetten október elején debütáló ’Válogatott 11’ című lemezének, mely egy vadonatúj duettalbum 11 sztárvendéggel. 






Fenyő Miklós, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható lesz az albumon



Az R-GO énekes-frontembere olyan előadókat kért fel kollaborátornak, akik nagy hatást gyakoroltak rá, illetve akiket műfajuk legjobbjainak tart. 


Az albumon három meglepő duett is helyet kap


A mesterséges intellgienciát segítségül hívva Robi énekel az egykori ikonnal, Zámbó Jimmyvel, valamint saját magával és édesapjával, a táncdalénekes Szikora Jenővel is.


Édesapja még 1985-ben stúdióban énekelte fel a „Szeretlek is + nem is” című óriási R-GO slágert, melynek köszönhetően a meglévő felvételből tudták létrehozni a szívhez szóló vadonatúj verziót.

 


 

 Fotók: Szikora Róbert x ValMar

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás