


| Előadó: | Republic |
|---|---|
| Album: | Disco |
| Megjelenés: | 1994 |
| Hossz: | 3:29 |
| Szövegírók: |
Bódi László (Cipő) |
|
Bódi László (Cipő) |
|
| Kiadó: | EMI-Quint |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Játszunk, játszunk újra körbe állunk
Szóljon az ének és a dob peregjen
Hogyha egyszer végre megtalállak
Megcsókollak ott, ahol szeretlek
Vártunk, vártunk, hogy jöjjön már a bumm
Hát itt van végre és mi is itt vagyunk
Jöhet a Bumm, bumm, bumm!!
Jöhet a Bumm, bumm, bumm!!
Jöhet a Bumm, bumm, bumm!!
Jöhet a Bumm, bumm, bumm!!
Mindenki egyszerre nyomja meg a gombot
Szóljon az ének és a dob peregjen
Felrobbantunk mindent a földön
Megcsókollak ott, ahol szeretlek
Vártunk, vártunk, hogy jöjjön már a bumm
Itt van végre és mi is itt vagyunk
Jöhet a Bumm, bumm, bumm!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN