


| Előadó: | Harót Balázs |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Robin A. Thicke Sean Hurley Hurley Sean E Thicke Robin Alan |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | RNB |
| Címkék: | Keressük! |

Tell me how you love me more
And how you think I'm sexy babe
That you don't want nobody else
You don't want this guy
You don't want that guy
You wanna touch yourself when you see me
Tell me how you love my body
And how I make you feel babe
You wanna roll with me
You wanna hold with me
You wanna stay warm and get out of the cold with me
I just love to hear you say it
It makes a man feel good baby
Tell me you depend on me
I need to hear it
I'm lost without you
Can't help myself
How does it feel to know that I love you baby?
Baby you're the perfect shape
Baby you're the perfect weight
Treat me like my birthday
I want it this way
I want it that way
I want it
Tell me you don't want me to stop (don't stop)
Tell me it would break your heart
That you love me and all my dirty
You wanna roll with me
You wanna hold with me
You wanna make fires and get Norwegian wood with me
I just love to hear you say it
It makes a man feel good baby
[2x]
I'm lost without you
Can't help myself
How does it feel to know that I love you baby?
Cause you will tell me every morning
Oh all right baby
Oh yeah
Oh baby
Oh baby
All right right
Oh baby
Oh baby
Oh darling
All right
I'm lost without you!
Can't help myself
How does it feel to know that i love you baby?
I'm lost without you
Can't help myself
How does it feel to know that i love you baby,baby,baby?



2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.
Az új show Geszti legfrissebb zenei korszakát foglalja össze: disco, funk és rap találkozik pozitív energiával, új dalokkal és korszakos slágerekkel, egy látványos, nagyszabású produkcióban.
A Geszti Péterhez kapcsolódó dalszövegek itt.
A POPTIMISTA nem nosztalgiaest. Bár Geszti hamarosan megjelenő, POPTIMISTA című albumának dalai a hetvenes–nyolcvanas évek ropogós disco és funky világából merítenek, a szövegek és az üzenet nagyon is a jelenről szólnak.
Ez a zenei világ nem visszafelé néz, hanem előre: felszabadító, táncos, közösségi élményt kínál egy olyan korszakban, amikor erre különösen nagy szükség van.
A koncert különleges jelentőséggel bír azok számára is, akik ott voltak a dupla telt házas Geszti Sixty Aréna show-n. Az a produkció mérföldkő volt Geszti koncertjeinek történetében; a POPTIMISTA SHOW erre az élményre épít, de nem ismétel – hanem emeli a tétet. Nagyobb térben, új zenei anyaggal, új vizuális koncepcióval viszi tovább azt a közösségi energiát, amely a Sixty koncerteket jellemezte.
A POPTIMISTA SHOW középpontjában a tánc, a felszabadulás és az együttlét áll. Akár a tánctéren, akár ülve, énekelve kapcsolódik be a közönség, az este közös élménnyé válik. Geszti koncertje egyszerre szól az új dalokról és azokról a slágerekről, amelyek generációk számára váltak meghatározóvá – új hangzásban, új lendülettel.
„A POPTIMISTA számomra nem csak egy koncert cím, hanem egy döntés.
Döntés amellett, hogy ebben a zavaros, bizonytalan világban nem bezárkózunk, hanem nyitunk egymás felé, a pozitív gondolkodás felé, a popzene erejével.
Ez a show arról szól, hogy együtt, zenével, tánccal és humorral visszavesszük azt az energiát, amit a hétköznapok gyakran el akarnak venni tőlünk.” - Geszti Péter
„A diszkózene nem póz volt, hanem felszabadított minket, amikor táncba vitt.
Engem ez érdekel: hogyan lehet ezt az egyszerű életigenlést újra megszólaltatni, mai szövegekkel, mai dalokkal. Ezért mondom, hogy nekem a poptimizmus nem retro – ez a holnap nosztalgiája.” - Geszti Péter