dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
HerBY: Sámsoni buli

HerBY - Sámsoni buli 18 éven felülieknek!

on on on on on
Album: nincs kép
Előadó: HerBY
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 2981 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Sámsoni buli

Péntek az isten legyél ma fitten
Nyitva a csehó unalom nincsen
Sípos pelikán búsuló mindegy
A négy hetvenegy is ott van a szinten

Taposd a padlót nyomjad a dance-et
Az alkoholt meg az arcodba csesszed
A csajod seggét markold erősen
Ne ülj a széken szégyellősen

Fülledt a buli hát vetkőzz leljebb
Sör mellett a rövidet nyeljed
Király a DJ nyomja a hangot
Ugrálj úgy hogy nem kell mankó

Menj oda most az összes nőhöz
És mondd a szemébe hogy légyszi ne szőrözz
Gyere táncolni és rázzad a segged
Hisz' múlt héten is annyira kented

||: Hajdú Sámson pörögj na látod
Benned a ritmus luxus a Krisztus
Felejts el most minden gátlást
Bulizz pörögj látod már más :|| (2x)

Pörgő a banda mert buliban van ma
Ne legyél bamba ez itt nem Mamba
Gyere rázzad és ne hagyj magamra
Hogyha elbírlak ülj a nyakamra

Én nem akartam de feláll a farkam
Volt egy jó nő de egyből beszartam
Kellene vodka még legalább kettő
Nem lenne szemembe senki se rossz nő

Sámson Sámson senki se gátol
Nyomja a dance-t mindenki mától
Menj oda most az összes nőhöz
És mondd a szemébe hogy légyszi ne szőrözz
Gyere táncolni és rázzad a segged
Hisz' múlt héten is annyira kented

||: Hajdú Sámson pörögj na látod
Benned a ritmus luxus a Krisztus
Felejts el most minden gátlást
Bulizz pörögj látod már más :|| (2x)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Mátyás-templomban felcsendülő koncerttel indítják az évadot a Magyar Rádió Művészeti Együttesei

A Mátyás-templomban Barokk koncerttel indul szeptember 12-én a Magyar Rádió Művészeti Együtteseinek új évada - egyebek mellett erről beszélt Héja Domonkos, az MRME fő-zeneigazgatója a közszolgálati médiában.

 

Szeptembertől kiemelt figyelmet kap a Magyar Rádió Énekkara, amely ebben az évadban ünnepli fennállásának 75. évfordulóját.

 

A jubileum alkalmából egy oratóriumbérletet is meghirdettek


Ennek az első hangversenyén, szeptember 24-én Mendelssohn Paulus című oratóriumát adják elő a Zeneakadémián. A koncerten közreműködik a Magyar Rádió Zenekara is, Kovács János vezényletével. 


Ezen a koncerten derül fény arra, kik kapják az Évad Művésze díjakat a zenekar és énekkar művészei közül.

 

Az énekkar Csillag Béni karnaggyal is fellép majd, akivel egyéb művek mellett Herbert Howells ritkán hallható Requiemjét is előadják. Idén is meghirdették a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának Variációk kamarazenére című sorozatát.

 

A műsor összeállításában a Magyar Rádió Zenekarának tagjaiból alakult együttesek teljesen szabad kezet kapnak. Így 


ezek a hangversenyek egyrészt örömzenéléssé válnak, másrészt remek tréninget jelentenek a muzsikusoknak, akik ilyenkor a zenekari játékból kilépve szólistaként tudnak szerepelni.

 

Az évad során több külföldi művész is érkezik vendégként a zenekarhoz


Az egyik koncertet például Erik Bosgraaf vezényli majd. A holland furulyaművész és zenetudós mellett a Magyar Rádió Zenekarának művészei is közreműködnek szólistaként ezen a hangversenyen a Zeneakadémia Nagytermében.

 

Az idei évadban olasz estet rendeznek a Müpában, a Női energiák című hangversenyen pedig Delyana Lazarova a Utah-i Szimfonikusok és a BBC Skót Szimfonikus Zenekar vezető vendégkarmesterével és a fiatal moldovai hegedűművésszel, Lilia Pocitarival találkozhat a közönség.

 

A nemzetspecifikus estek között emellett szerepel egy brit est is, Howard Williams karmester közreműködésével.

 

A fő-zeneigazgató a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorának is a vendége volt, ahol egyebek mellett arról beszélt, fontosnak tartja, hogy legyenek olyan programjaik - köztük anyák napi, Mikulásváró és farsangi rendezvények - amelyeken az egész család részt vehet. Ezekkel a programokkal a nagyszülők, szülők mellett a gyerekeket is szeretnék megszólítani.


Kiemelt kép: illusztráció/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás