


| Előadó: | UNFIELD |
|---|---|
| Album: | Félénk nem divat |
| Megjelenés: | 2015 |
| Hossz: | 2:50 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | UNFIELD |
| Stílus: | Rap |
| Címkék: | Keressük! |

verze 1.
Emlékszel, hogy mit mondtál nekem?
Hogy egy életen át szorítod majd a kezem
Őszinte légy velem, semmi mást nem kértem
egyetlen ölelés, igen.. azzal is be értem
Jogosan kértem, hisz tőlem is megkaptad
de te olyan hirtelen az egészet feladtad
Álltam mint egy kisgyerek, könnyeket vállalva
nem tudva mi történik, kérdésekkel árasztva
Pont tőle kaptam? hisz benne bíztam legjobban..
éreztem hogy a szívem holnap nem dobban
Nem értettem mi van, nem tudtam mi lesz
átgondol mindent vagy az utcára kitesz?
Tornyosuló emlékek, ennyit hagytál nálam
miattad egy zárkózott emberré váltam
Nem bízok meg senkibe, egyedül csak magamba
a szívembe a szövegembe a zenémbe a szavamba!
Refrén (Tamaska Gabriella)
Emlékeztem, hogy együtt örökké
nem hagy örökké még el sem köszöntél...
Hazug szavak, viszonzatlan érzelmek
annyi vigasztal, hogy az emberek tévednek
verze 2.
Felépítek mindent újra majd meglátod
vesztes emberré én már soha nem válok
Nézhetsz majd rám, de nevetni nem fogsz
mert amit látsz az neked lesz rossz
Sokszor mondtam: egyszer majd sikerül
hogy az első albumom a piacra kikerül
Láthatod bizony, megcsináltam egyedül
a magadfajta pedig gondok elől menekül
Azt mondod nincs kiút, neked már annyi!
Ettől függetlenül nem akarsz meghalni
Hát akkor mi kell? jó ez így neked?
hogy eltaszítod azt aki igazán szeret..
Nézz körül így, ki a faszom marad veled?
nem nőttél fel, maradtál egy kamasz gyerek!
Meggondolatlanul cselekszel, de meddig?
azt hiszed ez a stílus valakinek tetszik?
Refrén (Tamaska Gabriella)
Emlékeztem, hogy együtt örökké
nem hagy örökké még el sem köszöntél...
Hazug szavak, viszonzatlan érzelmek
annyi vigasztal, hogy az emberek tévednek
"Nem haragszom rád, hidd el hogy tényleg nem
kivételnek hittelek, de bevallom tévedtem
Csillogjál a fényképen, én maradok ki voltam
majd egy mélyebb percedben emlékezz hogy szóltam.."



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.