Előadó: | Ricsi Bohóc |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Takács Róbert Haik Viktória |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Ha habzsolni vágyom
Előveszem a habverőt
És pudingot gyártok
Mert ebédet úgyis anya főz
Kell hozzá egy nagy tál
És megannyi fincsi csemege
Édesség lesz vagy tán
A konyhaművészet remeke
Én vagyok a legügyesebb kukta
Kedvencem a lekváros bukta
Az eper pudingot is szeretem
A habverőmmel sebesen keverem
Éhesek vagyunk, enni akarunk
Addig-addig dobolunk, míg enni nem kapunk
Ha éhesek vagytok
Várjatok még egy keveset
Gyertek asztalt terítünk
és együtt eszek majd veletek
Húsleves van és rántott csirke
egyél belőle, hogy ne maradj kicsinyke
nyugi a pudingodat is eheted
ha előbb ezeket mindet –mindet megeszed
Éhesek vagyunk, enni akarunk
Addig-addig dobolunk, míg enni nem kapunk
Azahriah újra történelmet írt: tripla teltházas MVM Dome-os koncertjének első, majd második estéjén is megjelentetett egy-egy nagylemezt.
A napokban megjelent skatulya II-t az Aziverzum követi, sokkal hamarabb, mint ahogy azt bárki is várta. Az énekes-dalszerző tavalyi év sikerei után rövid szünetet tartott, de most kárpótolja a rajongókat - jobban, mint valaha.
Az eddigi két este során több tízezer rajongó lehetett tanúja annak, ahogy a magyar könnyűzene történetébe újabb, aranybetűkkel írt sor kerül.
Miközben az énekes a három nap alatt több mint 45 000 ember előtt játszik, nem egy, de két új albummal is meglepte a közönséget.
A tripla teltházas Dome és a két, frissen kiadott lemez egyaránt jelzi: Azahriah nemcsak közönségében, de alkotói lendületében is csúcson van. Az Aziverzum szövegvilágában személyes vallomásokba, társadalmi kritikába és némi belső vívódásba is belemélyed.