dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Fehérvári Gábor Alfréd: Mary Joe

Fehérvári Gábor Alfréd - Mary Joe

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Fehérvári Gábor Alfréd
Album: Keressük!
Szövegírók: Kállay-Saunders András
Zeneszerzők: Szakos Krisztián
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 61328 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mary Joe

Oh Mary Joe
I got pockets full of soul
I got pockets full of soul
But not a dime...

I've been, thinking
About your sweet cherry smile
And those eyes are saying
Something's missing inside

Just got my heart and...
I got this soul of mine

Oh Mary Joe
I got pockets full of soul
I got pockets full of soul
But not a dime.. 2x

The whole town's been talking
You got these boys running wild
I'm hoping You might, just give me your hand
Mary let me dance into your life...

Just got my heart and
I got this soul of mine

Oh Mary Joe
I got pockets full of soul
I got pockets full of soul
But not a dime...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

YA OU és PRIBELSZKI párosa és vele együtt új, közös dala megérkezett

Öt évvel a közönségkedvenc „Találkoznánk” után újra közöst jelentetett meg YA OU és PRIBELSZKI. A „Hazataláltam” című popballada nemcsak zeneileg, de életútjukat tekintve is új fejezetet nyit a két előadó számára. 




A kísérő videóklipben pedig ritkán látott, esküvői képkockáknak lehetünk szemtanúi 


A „Hazataláltam” egy letisztult, nyári hangulatú szerzemény, amely YA OU és PRIBELSZKI közös múltjából, párhuzamos belső útkereséséből és a szerelemben való megérkezésükből építkezik. Az alkotópáros a valóságban is szoros barátságot ápol, így nemcsak zenei, de emberi szinten is mély egymásra hangolódás érződik a produkción.

 

YA OU, a 2019-es Sztárban sztár leszek! egyik ismertebb felfedezettje, azóta rendszeresen jelen van a hazai zenei életben, egy kis „apaszabadságot” követően egy év után ez az első zenéje. 

 

- „A szöveg Norbi tollából született, de az alaptémát én hoztam. Nekem nem fájdalmas élményekből fakadt a felismerés, hogy hazataláltam, hanem abból a mély, megnyugtató érzésből, amit Viki mellett élek meg. Már a legelső találkozásunkkor éreztem, hogy ez egy sorsfordító pillanat.” - mondta YA OU.



 

PRIBELSZKI Norbi is személyes mélységekbe enged betekintést a felvétel által

 

„Volt idő, amikor mindketten letértünk a saját utunkról, és nem igazán tudtuk, kik vagyunk valójában. Mielőtt megismertem a feleségemet, Maját, sok olyan szokásom volt, ami inkább elvett belőlem, mintsem hozzáadott volna. Ő volt az, aki kihúzott a depresszióból is. Ez a dal számomra egyfajta hála. Bárki magára ismerhet benne, hiszen mindannyiunknak van valakije, akinek megköszönhetjük, hogy hazataláltunk.”



 

A szám zeneileg is új színt hoz


YA OU lírai világa és PRIBELSZKI urbánusabb elemei egy harmonikus egységet alkotnak. A klip pedig magáért beszél, hisz a két jóbarát esküvőjébe enged bepillantást.


Fotók: YA OU x Pribelszki x Békefi Viki


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás