


| Előadó: | Halott Pénz |
|---|---|
| Album: | Stand Firm |
| Megjelenés: | 2015 |
| Hossz: | 3:08 |
| Szövegírók: |
Járai Márk Varga Norbert Kéri András Lukács Levente Marsalkó Dávid |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Beats Hotel Records |
| Stílus: | Drum & Bass |
| Címkék: | Keressük! |

Naponta változol de hetekre eltűnsz
nekem mindent el kell neked semmi amit eltűrsz
bekopogsz csöngetsz kivagy ha kint vagy
kiborulsz pik pak semmi sincs úgy ahogy én akarom b****eg
mondd meg miért nem lehet ahogy én akarom
mondd meg ahogy én akarom néha néha néha néha
csak még ezt elnézem ha mással vagy mindig falnak nézel
a pendriveomat is elvitted néha elárul mindent egy tekintet
2X
neked apró kis jegyzet egy könyvtárban
csak egy fájl vagyok neked a lomtárban
4X
amit kitörölnél de néha visszaállítod
2X
miért csak akkor hívsz ha mást már nem érsz el?
mindig akkor hívsz ha mást már nem érsz el
cseréltem számot és cseréltem telefont ne hidd, hogy megadom
leszedem az appokat ne írj hogy what’s up?
pár ruhád még itt van vár rá az ablak
valaki majd felveszi zaklass mást
a müzlidet megeszem a pendriveot tartsd meg
úgysem szerettem mindig megakadt ha filmet néztünk
a komoly dolgoknál félrenéztünk
te vagy a stop gomb a magnónom egy átmásolt kazetta a polcomon
mikor én továbbmennék te visszalöksz mindig búcsúzunk de visszajössz
2X
neked apró kis jegyzet egy könyvtárban
csak egy fájl vagyok neked a lomtárban
4X
amit kitörölnél de néha visszaállítod
2X
miért csak akkor hívsz ha mást már nem érsz el?
mindig akkor hívsz ha mást már nem érsz el



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN