dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Buborék együttes: Vendégcsalogató

Buborék együttes - Vendégcsalogató

off off off off off
Buborék Party
Előadó: Buborék együttes
Album: Buborék Party
Megjelenés: 2014
Hossz: 4:22
Szövegírók: Kovács Csilla
Zeneszerzők: Kerekgyártó László
Kiadó: Buborék együttes
Stílus: Gyerekdal, gyerekzene
Címkék: gyerek [+]
Megtekintve: Ma 2, összesen 7106 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Vendégcsalogató

Gyere el hozzám vendégségbe
Meghívlak egy jó ebédre
Minden délben csak rád várok
Hogyha nem jössz, majd megbánod

Gyere el hozzám hétfőn
Kutya ül a lépcsőn
Ne félj tőle nem ugat
Kóstold meg a fánkomat

Gyere el hozzám kedden
Már mindent rendbe tettem
Csak téged várlak
Sütök bejglit, hármat

Gyere el hozzám vendégségbe
Meghívlak egy jó ebédre
Minden délben csak rád várok
Hogyha nem jössz, majd megbánod

Gyere el hozzám szerdán
Megkelt már a tésztám
Sütök, hogy ha szereted
Marcipános szeletet

Mézes diós béles
Tésztája oly fényes
Épp a diót töröm
Várlak csütörtökön

Gyere el hozzám vendégségbe
Meghívlak egy jó ebédre
Minden délben csak rád várok
Hogyha nem jössz, majd megbánod

Gyere el hozzám pénteken
Túrós lesz a rétesem
Mákos lesz a gubám
Maszatos a ruhám

Gyere el hozzám szombaton
Ebéd lesz az asztalon
Liba sült és pogácsa
Nagyi finom kalácsa

Gyere el hozzám vendégségbe
Meghívlak egy jó ebédre
Minden délben csak rád várok
Hogyha nem jössz, majd megbánod

Mit szólnál, ha vasárnap
Te sütnéd a kacsámat
Én lennék most nálad
De hétfőn újra várlak….. és akkor

Gyere el hozzám vendégségbe
Meghívlak egy jó ebédre
Minden délben csak rád várok
Hogyha nem jössz, majd megbánod

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Sisi Remix EP-vel jelentkezett

A szenzációs színpadi jelenlétéről híres és hiphoppal teljes szabadsággal operáló Sisi duplán ünnepel idén: megérkezett ugyanis új, ‘Mixát’ című remix EP-je, miközben óriási gőzerővel készül a szeptemberi Parkra. A meglepetésszerűen droppoló kiadványt WaTával értelmezte újra az előadó, sőt még a Slow Village dj-producere, DJ One-Ab is csatlakozott egy szám erejéig.


Sisi-dalszövegek itt.

 

Sisi szeptember 12-én, IV. Házibulifless: UNIVERZÁLIS B4LHÉ címszóval nemcsak a színpadot, de a valóságot is megbillenti. A világot jelentő deszkákra született tehetség missziója, hogy női rapperként zászlóvivője legyen azoknak, akik nem ragadnak meg egy műfajnál, sőt igazából a hiphop, a drum and bass és a rock mindenféle vállfajára szívesen gondolnak. Ezt hívja nemes egyszerűséggel „Házibuliflessnek”, mely egy semmihez se fogható eseménysorozattá nőtte ki magát. A parkos negyedik etapra a rajongók szó szerint megindították a lavinát – úgy fogynak a jegyek, mint a füst a backstage-ben. (vendég: Mikee Mykanic & FIGURA)

 

Ennek örömére Sisi a generáció egyik legtehetségesebb producerével, azaz WaTával radikálisan újraértelmeztek négy dalt („BLAHA”, „Álmok”, „Anya Mondd Meg” és a „Kezeket fel”). A ‘Mixát’ című EP ezért is nehezen nevezhető egyszerű remixgyűjteménynek. A drum and bass, hiphop, és rock műfajok közötti szabad átjárás jellemzi az anyagot, amelyben vendégként olyan nevek is feltűnnek, mint a tavalyi nagysláger producere, Hundred Sins, valamint a legendás DJ One-Ab, aki a “Régisulis Kezeket Fel” című tételben erősíti a brigádot.

 

Sisi az EP-ről megosztotta saját gondolatait dalról-dalra

 

Böhöm Blaha


„A Blahához alapból nagyon kedves emlékek fűznek, tisztán emlékszem a felvétel pillanataira, pont ezért szerettük volna új köntösben is hallani. Nekem kicsit krúzolgatós, mászkálós feelingje lett, lehet benne hallani a várost, de mégis teljesen új hangzásvilágot kapott.”

 

Bólogatós Anya Mondd Meg


„Az Anya Mondd Meg szentimentálisabb hangulatú, zongorás formában látott újra napvilágot. A többi remixhez hasonlóan, koncert utáni órákhoz tökéletes társ.”

 

Varacskos Álmok


„Szerintem magáért beszél az újragondolás. Imádom az eredetit is, de így valami olyan friss fesztivál-vibe született az eredetileg komor Álmokból, hogy úgy hangzik, mintha nem evilági lenne.”

 

Régisulis Kezeket Fel


„Kíváncsiak voltunk a Kezeket fel régisulis verziójára is, szóval kapott egy tipikus koszos boom bap beatet, amiből egy nagyon kellemes bólogatós feldolgozás született.”




EP-stream itt.


Sisi-események itt.


Fotó: Sisi x WaTa


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás