


| Előadó: | Nelson |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Fújnak a szelek, sodor az ár,
Ki tudja merre, hol a határ?
Meddig nem bűn az, amit teszel,
Ki adhat feloldozást, ha vétkezel?
Melyik út jó és melyik út rossz?
Ki a jószívű és ki a gonosz?
Ki segít akkor, ha nincs már kiút?
Ki az ki érted a Pokolra jut?
Tudod-e a választ?
Refr: Amíg az árulók köztünk élnek,
Amíg a gyilkosok sem félnek,
Addig mondd, van-e esélyünk,
Hogy győztesek legyünk?
Amíg az őrültek parancsát lessük,
Amíg a gyávák kenyerét esszük,
Addig mondd van-e esélyünk,
Hogy győztesek legyünk?
Tudod-e a választ?
Ha gonosz a cél, de az eszköz szent,
A halálsikoly mondd mit jelent?
Ki harcol ellened, és ki küzd veled?
Ki ítélkezhet élet és halál felett?
Refr: Amíg az árulók köztünk élnek . . .


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.