


| Előadó: | Radics Béla |
|---|---|
| Album: | Radics Béla a beatkorszakban |
| Megjelenés: | 2012 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Clark David Davidson Leonard Arthur |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Grund |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Everyone who is lonely
I've got a place for you
Where the music play-ay-ay-ay-ays
Till way past two
Come along now, let's go down to the scene
(Well, what's it like now)
Meet me down at the scene
(Well, tell me more, tell me more)
You'll live just like a queen
When you're down at the scene
There's no need to be fancy
No one there will stare
Dress in all the things you usually do
There's no need to care
Come along now, let's go down to the scene
(All right, all right)
Meet me down at the scene
(I'm comin', I'm comin')
You'll live just like a queen
When you're down at the scene
Everyone who is lonely
I've got a place for you
Where the music play-ay-ay-ay-ays
Till way past two
Come along now, let's go down to the scene
(I'm comin', I'm comin')
Meet me down at the scene
(All right, all right)
You'll live just like a queen
When you're down at the scene
When you're down at the scene
When you're down at the scene



A Máté Péter-díjas előadóművész, énekes, dobos, zeneszerző pénteken megjelent, Verhetetlen 11 című lemezén mások mellett Fenyő Miklós, Gubik Petra, Geszti Péter, a ValMar, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható.
Tizenegy exkluzív együttműködés, egy életmű esszenciája
Szikora Róbert a magyar könnyűzene legnagyobb és feltörekvő szereplőivel énekel együtt. Az R-Go frontemberének albuma egyszerre tisztelgés a barátok, a példaképek és a kortársak előtt.
Szikora Róbert-dalszövegek itt.
Szikora Róbert tizenegy különleges duettet rögzített olyan előadókkal, akikhez személyes és zenei szálak kötik.
Több évtized után alkotott újra együtt Fenyő Miklóssal.
A Hungariában 1974-től 1982-ig, meg még utána néhány alkalommal zenéltek együtt. Az alkotói folyamat ennek eredménye az Egy furcsa pár című dal.
A Hungária együttes ünneplése 1982-ben a Sport étteremben
abból az alkalomból, hogy az együttes Rock and roll party és a
Hotel Menthol című lemeze platinalemez lett. Az ünnepségről
az MTV Zenebutik című műsora is tudósított. Jobb szélen
Szikora Róbert.
Fotó: Fortepan/Gábor Viktor
A Geszti Péterrel közösen jegyzett A világ legjobb dala (Hey John) tisztelgés a 45 éve elhunyt John Lennon előtt.
Charlie-val a Merre visz az út?, Rúzsa Magdival a Mikor az ég a földre zuhan hallható együtt.
Három évvel ezelőtt már írt közös slágert a ValMarral (ez volt az Úristen), most a Balatoni lány szerepel a duóval a projektben.
Fotó: Szikora Róbert és a ValMar
Néhány meglepő, időn és téren átívelő együttműködés is helyet kapott az anyagon
Szikora Róbert énekel saját fiatal énjével (M AI Dal I Love You, de már bocs.), valamint a néhai Zámbó Jimmyvel (Most kell, hogy nagyon szeress) is énekel a mesterséges intelligencia segítségével újraálmodott felvételeken.
A lemez bónuszfelvétele a R-Go nagy slágere, a Szeretlek is meg nem is, amelyet a modern technika igénybe vételével édesapjával, Szikora Jenővel közösen ad elő.
A Verhetetlen 11 zenei világát az előadó klasszikus csikidám életérzése és a vendégek egyéni stílusa formálja. A duettek mindegyike önálló történet, személyes üzenet és zenei kísérlet egyszerre – a pop, a rock, a líra és a spirituális ihletésű dalok közös terében.
Szikora Róbert Verhetetlen 11 című új lemeze a digitális megosztók kínálatában, valamint CD és bakelit formátumban egyaránt elérhető.
Kiemelt kép: Szikora Róbert és az R-GO hivatalos Facebook