dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Radics Béla: Csodálatos utazás

Radics Béla - Csodálatos utazás

off off off off off
Dat Ol Boogie Man From Angel Land
Előadó: Radics Béla
Album: Dat Ol Boogie Man From Angel Land
Megjelenés: 2011
Hossz: 0:00
Szövegírók: Radics Béla
Zeneszerzők: Radics Béla
Kiadó: Moiras
Stílus: Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 5, összesen 5855 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Csodálatos utazás

Csodálatos utazásra hívlak
Ha kedved van gyere velem
Jó erősen ölelj engem így szólt a kislány
S én átviszlek a fellegeken
Nézz fel mondd el mit érzel
Nézz le mondd el mit látsz
Csodálatos mennyei utazás

Én azt mondom ez csodálatos érzés
És minden olyan gyönyörű szép
Gyorsított és nevetett és azt felelte
Hogy messzire repülünk még
Látod ez az én világom
Az álmom az életem
Micsoda út soha nem feledem

Nemsokára célhoz érünk mondtad
És én érzem, hogy elfogy a szó
Odalent a dombok közt egy tiszta völgyben
Kanyargott egy fehér folyó
Sose gondoltam volna
Hogy én ezt megérhetem
Micsoda út soha nem feledem

Én azt mondom ez csodálatos érzés
És minden olyan gyönyörű szép
Gyorsított és nevetett és azt felelte
Hogy messzire repülünk még
Látod ez az én világom
Az álmom az életem
Micsoda út soha nem feledem

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás