


| Előadó: | Tárkányi Tamara |
|---|---|
| Album: | Idegen utakon |
| Megjelenés: | 1995 |
| Hossz: | 2:48 |
| Szövegírók: |
S. Nagy István |
|
Percy Weinrich |
|
| Kiadó: | Kadencia |
| Stílus: | Örökzöld dallam |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

Jó az álmodozás,
egy édes csók után..!
Jó a percnyi varázs,
kell is néha tán!
Ketten elrepülünk
ezen az éjszakán,
Mindent elfeledünk,
álmodunk csupán...
Elviszlek álmaim vonatán
oda, hol soha nem jártál:
A Mont Blanc csúcsa vár!
A pálmafák, ligetek,
tengerek, szigetek
csábító dala száll...
Jó az álmodozás,
ám, ha felébredünk,
bár elszáll a varázs,
mégse fáj szívünk!
(Álmodozás)
(Kell is néha tán!)
(Elrepülünk)
((Álmodom csupán!)
(Álmodozás)
(Tréfálkodás)
(Álmodozás)


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.