


| Előadó: | Mr.Busta |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Rap |
| Címkék: | Keressük! |

Yeah boy !
Harminckettőben mondom el mi van
Csak egy marad fent a többi meg kihal
BAGO, aki kihívott engem
Itt vagyok köcsögök a világgal szemben
Jöttök a flowtokkal, kurvára kuka
Nem MC te szuka, bukta.. ohh
Itt van a kibaszott rapfater haver
És húsz-tizenötben is megöl a show
Mit akartok ti, felmegyek a kibaszott színpadra
És tapsol a tömeg
Mit akartok ti habi fekkerek
A célozgatással megy rád a köpet
Mit akartok ti dilettáns verebek
A kristályos fejeteket baszom a földbe
Beteszed a haverod a sittre, hogy menjen az üzlet
Te nyolcadik kerültei TÖRPE!
Igazat mondtam csak magamat adtam
A rappemet nyomtam és maradt a flow
Jöhettek patkányok ahányan vagytok
De tudnotok kell, hogy pörög a show
Pörög tovább és nem érdekel
A sok netes anyabaszó
Az van a miszter a toppon maradt
Ti mehettek a gödörbe gödörbe bro
Itt van a New Line, épül a brand
Én kurvára leszarom , hogy mi lett a trend
Szól az a BANG
Nem a HAPPY a trend
Ez a G-BANG
Héé hol van a rend
Youtubre gyúrtok, soha nem kúrtok
Kila meg a kila meg a balta az megy
Ez Spárta nem üdítő te beszívott majom
Látom, hogy erősen teker a CRACK !



Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.
A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.
- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot
- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna.
Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy
olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt.
Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül
Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint
Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.
A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.