dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Szánti Judit: Fekete angyal

Szánti Judit - Fekete angyal

off off off off off
Szombat éjjel
Előadó: Szánti Judit
Album: Szombat éjjel
Megjelenés: 1985
Hossz: 4:11
Szövegírók: Szánti Judit
Zeneszerzők: Sáfár József
Bencsik Sándor
Kiadó: Hungaroton FAVORIT
Stílus: Pop / Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 3648 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Fekete angyal

Ne várd, hogy szeressek én,
Nem én vagyok az, aki megért!
Nem élek hamvadó vágyakkal,
Úgy hívnak: a Fekete angyal!

Nem volt ez mindíg így,
Azt hittem semmi nem számít,
Mikor még velem ért rég,
Megtettem érte bármit én!

S a hosszú út alatt,
Ebből már semmi nem maradt!

Csak egy Fekete angyal...

Ne várd, hogy megváltozom,
Hidd el, nekem megvan az okom!
Akit, most remegve csókolnál,
Az, csak egy Fekete angyal...

Tőlem, te semmit ne kérj!
Egy hangulat semmit nem ér!
Csak gyerekes hév, ez az egész!
S elmúlik a szenvedély...

S a hosszú út alatt,
Ebből már semmi nem maradt!

Csak egy Fekete angyal...

S a hosszú út alatt,
Semmi nem maradt...
S a hosszú út alatt,
Semmi nem maradt!

Csak egy Fekete angyal...

S a hosszú út alatt,
Semmi nem maradt...
S a hosszú út alatt,
Semmi nem maradt!

Csak egy Fekete angyal...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Valentin-napra megérkezett az új Geszti–Péterfy dal

Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása. 







A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.

 

Diszkó a javából – mai csavarral


Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással. 


Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre. 




A dal egyszerre romantikus és önironikus


„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.



 

Új klip – új fejezet


A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.



 

Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép


A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.


 

Fotók: Péterfy Bori x Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás