Előadó: | Intim Torna Illegál |
---|---|
Album: | Mindenkinek igaza van |
Megjelenés: | 2014 |
Hossz: | 3:36 |
Szövegírók: |
Dorogi Péter |
Dorogi Péter Kiss Sándor |
|
Kiadó: | Tom-Tom Records |
Stílus: | alternatív rock |
Címkék: | Keressük! |
Mindenkinek igaza van
Mindenkinek igaza van
Fodrászom szerint jobb lenne ha
Mindenkinek lenne haja
A taxisnak ártanak a hiénák
Lenyúlják előle a turistát
A vendégnek kevés a sörön a hab
A vendéglátós meg hajba kap
Mindenhol a főnök a legokosabb
Amit ő akar az a legfontosabb
A mentős meg nyomja a szirénát
Átvezeti az egész éjszakát
Akik ülnek örülnek, hogy állnak
Nincs elég embere a gyárnak
Hipohondernek jó hír
Mindenre van gyógyír
Az öregek meg lottóznak
A madarak meg letojnak
Mindenkinek igaza van
Mindenkinek igaza van
Zene kritikus a legnagyobb zenész
Most tényleg tőle mit remélsz
A hentesnek jobb az ízlése
Sheftesnek szebb a nézése
A punkok az adóra bagóznak
A matrózok nyugatra hajóznak
Borásznak jobb a fejtése
Sírkövesnek a nevem felvésve
A pap bízik a feltámadásban
Terrorista a megtámadásban
A bankok a pénz beszedésében
A hiteles meg a bróker szemében
A gyerekek csak játszanának
Az iskolában tönkre vágnak
A hölgyek osztják az erotikát
Posztok áradnak a szememen át
Mindenkinek igaza van
Mindenkinek igaza van
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás