Előadó: | UFO |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Orbán Tamás |
Csont István |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Eurodance |
Címkék: | Keressük! |
Black Jack,Hey Jack
Hey Jack! Ne játssz velem!
Nem lesz tiéd a szívem.
Oh Jack! Egy ilyen srác
mit tudna tenni értem?
Itt vagyok újra, én vagyok Jack
A kezemben póker, a zsebemben csekk.
és szív a szívre, kört a körre
visszamegyek ma még egy körre!
Vedd el, vedd el! Tiéd a pénzem!
A szívedre játszom,mert újra érzem
A szerencse éjjel célhoz ért
hisz Black Jack visszatért
BLACK JACK! HEEY JACK
MINEK EZ A PÓKERARC
RÉG ELDŐLT EZ A HARC
BLACK JACK, HEEY JACK
SOK VIZET MÁR NEM ZAVARSZ
KINEK KELL EGY ILYEN ARC
BLACK JACK HEEY JACK
Hey Jack! Ne játssz velem!
Nem lesz tiéd a szívem.
Oh Jack! Egy ilyen srác
mit tudna tenni értem?
Itt vagyok újra, én vagyok Jack
indul a játszma,kézben a csekk
és ha játszani kezdenek , add fel a meccset!
Partyt nyerni jött el Black Jack
Fordul a kocka, sírnak a lányok
Tudod,hogy csalok, de mégis várod
hogy a régi lapokból keverjek újra
úgy ahogy azt csak Black Jack tudja.
BLACK JACK! HEEY JACK
MINEK EZ A PÓKERARC
RÉG ELDŐLT EZ A HARC
BLACK JACK, HEEY JACK
SOK VIZET MÁR NEM ZAVARSZ
KINEK KELL EGY ILYEN ARC
BLACK JACK HEEY JACK (3x)
Jubileumi programokat kínál az új évadban a 150 éves Zeneakadémia, a hangversenyek mellett tablókiállítás, városi séták és épületbejárások is várják az érdeklődőket.
A Zeneakadémia saját szervezésű programjai között szerepel Bruno de Sá brazil férfiszoprán szeptemberi fellépése a nuovo barocco együttessel és Thomas Quasthoff német basszbariton jazzkoncertje.
Folytatódik A Zeneakadémia rejtett kincsei című sorozat, a Klasszikusok vasárnap délután és a Konzis koncertek, valamint új évaddal jelentkezik a Liszt-kukacok Akadémiája.
A Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara október 22-én a Liszt születésnapi fesztiválon Takács-Nagy Gábor vezényletével és két növendék, Szaniszló Attila zongora-, valamint Werner Lilla orgonaszólójával Liszt Ferenc Orpheusát és Esz-dúr zongoraversenyét, valamint Saint-Saens Orgonaszimfóniáját játssza.
November 14-én, azon a napon, amikor 1875-ben megkezdte működését az egyetem, a jubileumi eseménysorozat csúcspontjának számító Zeneakadémia 150 - Ünnepi koncert című esten az együttest Teremi Dárius vezényli.
Egyik szólistája a rendkívüli tehetségek hegedűs osztályába járó Gertler Teo, a másik pedig Szabó Balázs orgonaművész. A műsoron Liszt, Bartók és Antalffy-Zsiross Dezső művei, valamint Bella Máté új, ez alkalomra írt darabja szerepel.
Az új évadban is közönség elé lép a Zeneakadémia Koncertfúvós Zenekara csupa bemutatóval, különleges hangzásokkal, és megrendezik a hagyományos Kodály-születésnapi hangversenyt is.
Sorozaton kívül, kiemelt koncertként Dráfi Kálmán zongoraművészt, professor emeritust 70. születésnapja alkalmából tanítványai, kollégái, barátai köszöntik.
A fekete-fehér színei című sorozatban Magyar Valentin, Gyöngyösi Ivett és Demény Balázs lép színpadra.
A Kamarazene karnyújtásnyira című szériában Kárpát-medencei impressziók - Bartók emlékére címmel készül műsor, tisztelegve a 80 éve elhunyt Bartók Béla előtt.
Prunyi Ilona, Banda Ádám és Perényi Miklós a 150 éves Zeneakadémia nagy mestereinek műveiből állították össze műsorukat, a Duo Sera szaxofon-hárfa formáció és a Szigeti Kvartett különleges műveket, átiratokat mutat be, míg a Classicus Vonóstrió és Kemenes András Mozart-Ligeti-koncerttel készül.
A tehetség kötelez című sorozat
A legifjabb, legígéretesebb zeneakadémisták kamarakoncertjei folytatódnak. A mai zene kedvelőinek szól az Itt és most: Varga Abigél oratóriuma, a négy énekesnőre és tánckoreográfiára, Jung pszichológiai tézisei alapján írt Ölelés bemutatója, a NeoQuartet és a Korossy Quartet koncertje, valamint Balog Alexandra, Rosa Hartley és Tomasz Máté kamaraestje szerepel az összeállításban.
A Kamara.hu Fesztivál Simon Izabella és Várjon Dénes művészeti vezetésével a csellóművész Pablo Casals személyét és pályafutását állítja középpontba.
Augusztus 31. és szeptember 7. között rendezik a Bartók Világverseny idei, ezúttal zongoristáknak meghirdetett fordulóját.
Az Akusztikus, autentikus című népzenei, illetve a Jazz itt! című sorozatban többek közt Szokolai Dongó Balázs 60. születésnapi koncertje, a szintén 60 éves Jazz Tanszék László Attila vezette Senior Big Bandje, valamint Lakatos Ágnes és Oláh Kálmán estje várja a közönséget.
A Zeneakadémia műhelyei című széria betekintést nyújt azon műhelymunkákba, amelyekben a Zeneakadémia hallgatói részt vesznek.
A magyar kvartett tradíció című sorozat folytatásaként a műfaj klasszikusai mellett Bartók egy-egy vonósnégyese is megszólal a Keller és a Kelemen Quartet előadásában.
Sorozatoktól függetlenül ad ünnepi koncertet Tóth-Vajna Zsombor és a Harmonia Caelestis Barokk Zenekar decemberben Barokk karácsony címmel.
A Zeneakadémia saját szervezésű őszi hangversenyeire csütörtöktől lehet jegyeket vásárolni. Elérhető a mennyiségi kedvezményrendszer, kivéve a dinamikus árazású eseményeket. A Zeneakadémia Extra hűségprogramra feliratkozók ezen felül további előnyökhöz jutnak.
Fotó: Zeneakadémia Facebook