


| Előadó: | Wastaps |
|---|---|
| Album: | Az éjszaka országutjain |
| Megjelenés: | 2014 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Brindzik József Keres Tibor |
|
Brindzik József Keres Tibor |
|
| Kiadó: | NAS Informatikai Kft. |
| Stílus: | Funk-Rock |
| Címkék: | Keressük! |

Az éj hívott, s én mentem,
Ha nem figyeltél rám,
Néha eltévedtem,
Vándor az éj,
Ha nem vagyok veled,
Mindig rólad mesél
Nem változom,
A zene bennem szól,
És én nem akarom,
Hogy másképp legyen,
Így érezni tudom,
Hogy itt vagy velem
Az éjszaka országútjain járok,
Közel a föld és az ég,
Reggelre mindig hazatalálok,
S a zene szól, mint rég
Hívok egy arcot, mondok egy álmot,
Te is benne vagy rég,
Az éjszaka országútjain járok,
S a zene szól, mint rég,
S a zene szól, mint rég
Zene, zene, zene, zene
Zene, zene, zene, zene
Az éjszaka országútjain járok,
Közel a föld és az ég,
Reggelre mindig hazatalálok,
S a zene szól, mint rég
Hívok egy arcot, mondok egy álmot,
Te is benne vagy rég,
Az éjszaka országútjain járok,
S a zene szól, mint rég,
S a zene szól, mint rég



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN