


| Előadó: | Török Ádám és a Mini |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Török Ádám Németh Károly |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Messze ide Mexikó,
Hol táncolnak a szombrérók
Elkészült a tequila,
Beindul a fiesta
Csilli, salsa, tortilla
Sammy bácsi megmondta
Édes most a mojito
Táncol egész Mexikó
Sammy bácsi megorrol
Hogy erős lett a csilli szósz
Elfogyott a tequila
Azték asszony megitta
Lávát ont a tűzhányó
Egy azték asszonya beindul
Sammy bácsi csak legyintett
A Vigóknak is beintett
Oh, mojito
Hej, Mexikó
Oh, tequila
Oh, tortilla
Elfogyott a tequila
Azték asszony megitta
Édes most a mojito
Táncol egész Mexikó
Hej, Mehico
Heja, tequlias
Oh, mojito
Hej-hó, Mexikó
Messze ide Mexikó,
Hol táncolnak a szombrérók
Elkészült a tequila,
Ha beindult a fiesta
Csilli, salsa, tortilla
Sammy bácsi megmondta
Édes most a mojito
Táncol egész Mexikó
Mert pöfögnek a mozdonyok
Ha megszúrnak a kaktuszok
A féreg szép a véreddel
A meszkál mérgező a lelkednek
Ha füstölnek a szombrérók
Sammy bácsi bóbiskol
Messze ide Mexikó,
Táncolnak a szombrérók
Sweet dancing some little Sam
Sweet dancing Maria
Együtt elmentek egy haciendára
És ott találkoztak az azték Homannal
Aztán megittak minden tequilát
És akkor hárman egymásié lettek
És aztán elénekelték azt, hogy
Elfogyott a tequila
Azték asszony megitta
Elfogyott a tequila
Egy azték asszony megitta
Hej, jó, hej jó, hej jó, hej jó
Hej, jó, hej, jó
One vazelina
Oh csao, csao bambina, szevasztok
Csaó bambini, csao amore, csao amore
Csao amore, csao, csao bambina
Csao bambina
Csaó bambini



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN