Előadó: | Clayfeet |
---|---|
Album: | Inbetween |
Megjelenés: | 2014 |
Hossz: | 4:41 |
Szövegírók: |
Jankó Bálint Benyovszky Barbara |
Jankó Bálint Babra |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Dark Pop |
Címkék: | Keressük! |
Hello my friend
We haven’t met for a while
Do we share the same life
As the years went by?
Whatever happened to you
Never ask yourself
The fate, the cruel world, the enemies
But always somebody else
I leave you now
With all the doubts that are killing you
I don’t need you now
Goodnight friend
Goodnight friend
Goodnight ‘cause someone gets hurt
Goodnight friend
Goodnight friend
Goodnight till we reach the end
The words pour out
of your fingertips
So ignore what I say
just read my lips
One more drink for the good times
One more to forget
Another for being patient
The last for imaginary friends
I leave you now
With all the doubts that are killing you
I don’t need you now
Goodnight friend
Goodnight friend
Goodnight ‘cause someone gets hurt
Goodnight friend
Goodnight friend
Goodnight till we reach the end
Becky Hill kétségtelenül az Egyesült Királyság egyik legkiemelkedőbb tehetsége, aki két BRIT-awardot, tizennyolc Top 40-es kislemezt és több milliárd streamet tudhat magáénak eddig. Élő show-jai során pedig már itthon is bizonyította hihetetlen énekesi képességeit és magával ragadó színpadi jelenlétét.
A pop-díva ezúttal a hazai nyárzáró fesztiválra, a Coca-Cola SZIN-re készül, valami egyedi produkcióval.
Nagy a titkolózás Becky Hill nyári, szegedi fellépése kapcsán
A brit popsztár augusztusban a Reading és a Leeds fesztiválok sztárjaként is fellép, a hazai közönség örömére pedig augusztus 27-én, a SZIN nyitónapján érkezik a Tisza-parti fesztiválra, állítólag egy egyedi produkcióval.
Becky elmondása szerint tavaly, pont a budapesti koncertjén „szeretett vissza” a koncertezésbe
„Egy ideje kiábrándultam már a koncertekből és a fesztiválokból. Egyszerűen nem olyan érzés már, mint régen. De most, nektek köszönhetően újra beleszerettem, mert ez most pontosan olyan érzés, mint régen”
– mondta az énekesnő a 2024-es szigetes koncert közönségének. Az tehát biztos, hogy az angol sztárénekesnő újra nagy lendülettel koncertezik, amit a hazai közönség Szegeden is élvezhet majd. A hírek szerint azonban a Coca-Cola SZIN Becky Hill rajongói még egy extrát is kapnak. „Azt kértük az énekesnő menedzsmentjétől, hogy valami plusz attrakcióval is készüljenek” – mesélték a SZIN szervezői. „Voltak ötleteink is, amit örömmel meghallgattak, de a végső megoldással majd ők állnak elő, mondták” – tették hozzá.
A rajongóknak tehát mindenképpen érdemes 100 nap múlva Szegeden a Nagyszínpad elé állni. És akinek még nincs jegye a SZIN-re, az május 18-án tapadjon a fesztivál weboldalára, mert az első 100, akár bérlet vagy napijegy vásárló most azon túl, hogy ajándékkupont is kap, közülük két szerencsés egy személyes találkozót is nyer a szerdai nap headliner előadójával, Becky Hill-el.
Fotók: SZIN