dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Drastik Putto: Last piece

Drastik Putto - Last piece

off off off off off
Bosszúból galamb
Előadó: Drastik Putto
Album: Bosszúból galamb
Megjelenés: 2012
Hossz: 0:00
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Alternative / Pop / Eklektik
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3624 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Last piece

Just a mine, i am fine
like you are
nothing wrong, it's allright
not too far

here's my plane, let us fly
i have heard
they managed to finish
that better world

i am so thrilled that we're going to see
what our past always should've been
dark ages do me a favor - you could
vanish my last piece of soul

i haven't seen - i haven't been to
i haven't felt that it happens right now

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás