dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Indigó utca: Egymásba látunk

Indigó utca - Egymásba látunk

off off off off off
Album: nincs kép
Megtekintve: Ma 1, összesen 4912 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Egymásba látunk

Mindent vagy semmit a mérleg megállt a bizonytalanságban
Én meg fújom a jobb oldalát ne, hogy átbillenjen a rossz irányba
Csak néhány óra és eljön újra az a rég várt délután
Amikor azt mondod majd, mit hallani szeretnél, hogy minden az én hibám

Te csak aludj nyugodtan, hogy mit álmodsz, elképzelem nincs, akkora hely ezen a világon amennyire hiányzol nekem
Te csak aludj nyugodtan, hogy mit álmodsz, elképzelem nincs akkora hely ezen a világon...

Refrén:

Ha felszökik, a testhőmérséklet feküdj jégre talán könnyebb lesz elviselni a hőséget, vakság helyet örök hűséget fogadtál, amikor kimondtad a szemeddel csendesen elszóltad magad, de még mindig csendben állunk nem szólunk semmit, mert egymásba látunk (mert egymásba látunk)

Haldoklik a halhatatlanság megint veszőben van a zárka kulcsa,
Hogy mi játszódott most le bennem azt csak a gumi szoba tudja.
Nem szivárgott ki semmi onnan bent ott lesz, minden fájdalom,
Majd pont úgy üvöltöm, hogy fáj, ahogy te tetted ezt egy koron

Szilánkok úsznak az erekben bár most még csak megrepedt itt morzsolódnak a darabkái, de nem kérek több sebhelyet
Szilánkok úsznak az erekben bár most még csak megrepedt itt morzsolódnak a darabkái…

Refrén:
Ha felszökik, a testhőmérséklet feküdj jégre talán könnyebb lesz elviselni a hőséget, vakság helyet örök hűséget fogadtál, amikor kimondtad a szemeddel csendesen elszóltad magad, de még mindig csendben állunk nem szólunk semmit...
Felszökik, a testhőmérséklet feküdj jégre talán könnyebb lesz elviselni a hőséget, vakság helyet örök hűséget fogadtál, amikor kimondtad a szemeddel csendesen elszóltad magad, de még mindig csendben állunk nem szólunk semmit, mert egymásba látunk (mert egymásba látunk)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

King Crimson-dalok Budapesten, Steve Vai játékával: jön a BEAT zenekar

A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra. 





2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.



King Crimson-dalszövegek itt.


A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.


A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem 


az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.


A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar


Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős. 




Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.


2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.  

 


Fotók: BEAT/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás