dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
B the first: Baby, do you really wanna...?

B the first - Baby, do you really wanna...?

off off off off off
Mi ez a kupleráj?
Előadó: B the first
Album: Mi ez a kupleráj?
Megjelenés: 2014
Hossz: Keressük!
Szövegírók: Pély Barna
Pély Barnabás
Zeneszerzők: Pély Barna
Kiadó: Music Fashion Kft.
Stílus: funk rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 3628 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Baby, do you really wanna...?

Baby, do you really wanna...?
I can see it in your eyes
Baby, do I really wanna...?
You can see it in my eyes
Baby, do you really wanna..?
I can feel your burning flame
Baby,do you really wanna...?
I 'd pump myself into your veins

Dive into my mind
I whisper in your ear
I’ll be all you need
I wash away your fears
But somehow you have to decide at last:

Baby, do you really wanna...?

2.
Baby, do you really wanna...?
Last night we tried talk
Baby, do I really wanna...?
It’s not the road we’ve got to walk
Baby, do you really wanna..?
You’re confused, I’m not too tough
Baby,do you really wanna...?
So both of us can get enough

Dive into my mind
I whisper in your ear
I’ll be all you need
I wash away your fears
But somehow you have to decide at last:

Baby, do you really wanna...?

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás