Előadó: | Awfull |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | hip-hop |
Címkék: | Keressük! |
Te sztár vagy?A kurvák között
A ringyó véred hamar kiütközött.
Már a micimackóra is dörzsölted a pinád,
Álmodban megtaláltad a leggazdagabb királyt.
Nem sokáig tudtad játszani a szüzet,
Mert,oda adtad magad csak szívjál egy kis füvet.
Már önmagában is elég undorító dolog
Főleg hogy a korod 14 körül mozog.
Ezek után jött az apraja nagyja
Megfordult benned egy városnak a farka.
Nem voltál kettővel állítottad bután,
Mert nem egyszerre basztak hanem egymás után.
Lövettél piercinget a nyelvedbe, de már estére a véreset vetted be.
Ha magadra ismertél nem véletlen
Remélem nem látlak többet az életben
Ref.:Mindegyik kis ringyó azt hiszi hogy,sztár
Csak azért mert bennük a fasz ki-be jár. 2x
Még neki áll feljebb, pedig ő baszott félre,utána meg sírt,hogy nem lett megértve.
Nagy a picsája de az arca se kicsi hogy,viszi a prímet még kajak el is hiszi.
Azt se tudja hogy kell feltörni egy tojást,inkább sokkal jobban műveli a szopást.
Az úrinőt teszi de ha kinyílik a szája a kapa ki esik belőle elszáll minden bája.
Azt hiszi hogy,modell de nem egy fitnesz forma.
Ráadásul minden buliban bele fullad a porba
közel a 30-hoz erre van még esze,
Szét is lett már miatta baszva a feje
Láttam én már tesó ezekből de mennyit.
Legalább egy tucatot a szemetes is elvitt
A peckébe is piercing hű mekkora sztár
De ne basszad seggbe áááúúú az fáj.
ref.....2x
A fasz állj jól a kezében,
Nem pedig a kanál,
Az ember ilyet bizony minden sarkon talál.
Még az is tesó aki nem is keres és a konyha helyett ez is
Csak az ágyban heves,
Ne reménykedj benne hogy, ebédre lesz leves.
A mesében hinni már rég felesleges,
Mert itt hókefélke van meg a hét faszú sárkány.
Meg kibaszott nagy geci folt a csajodnak a száján,
Előadja magát hogy,külföldi a meló.
Te meg még el is hiszed hogy,ez a gádzsi de jó
Már pedig ha pultos akkor faszokat csapol,
Itthon meg az erkölcsről nagyokat papol
Az is csak egy kamu hogy, sok fiú barát.
A barátnője urának is leszopta a faszát.
Vigyázat mert ragadós a példa mint a haja,
Féreg ringyósztárok húzzatok már haza!
ref...2x
Ki-be jár, ki-be jár a fasz
Én elhiszem hogy baszni húú de klassz,
Ha már áll akkor leszophatsz,
Faszba esel úgyis ha megbotlassz.
Ki-be jár, ki-be jár a fasz
Én elhiszem hogy baszni húú de klassz,
Ha már áll akkor leszophatsz,
Faszba esel úgyis ha megbotlassz.
A szenzációs színpadi jelenlétéről híres és hiphoppal teljes szabadsággal operáló Sisi duplán ünnepel idén: megérkezett ugyanis új, ‘Mixát’ című remix EP-je, miközben óriási gőzerővel készül a szeptemberi Parkra. A meglepetésszerűen droppoló kiadványt WaTával értelmezte újra az előadó, sőt még a Slow Village dj-producere, DJ One-Ab is csatlakozott egy szám erejéig.
Sisi szeptember 12-én, IV. Házibulifless: UNIVERZÁLIS B4LHÉ címszóval nemcsak a színpadot, de a valóságot is megbillenti. A világot jelentő deszkákra született tehetség missziója, hogy női rapperként zászlóvivője legyen azoknak, akik nem ragadnak meg egy műfajnál, sőt igazából a hiphop, a drum and bass és a rock mindenféle vállfajára szívesen gondolnak. Ezt hívja nemes egyszerűséggel „Házibuliflessnek”, mely egy semmihez se fogható eseménysorozattá nőtte ki magát. A parkos negyedik etapra a rajongók szó szerint megindították a lavinát – úgy fogynak a jegyek, mint a füst a backstage-ben. (vendég: Mikee Mykanic & FIGURA)
Ennek örömére Sisi a generáció egyik legtehetségesebb producerével, azaz WaTával radikálisan újraértelmeztek négy dalt („BLAHA”, „Álmok”, „Anya Mondd Meg” és a „Kezeket fel”). A ‘Mixát’ című EP ezért is nehezen nevezhető egyszerű remixgyűjteménynek. A drum and bass, hiphop, és rock műfajok közötti szabad átjárás jellemzi az anyagot, amelyben vendégként olyan nevek is feltűnnek, mint a tavalyi nagysláger producere, Hundred Sins, valamint a legendás DJ One-Ab, aki a “Régisulis Kezeket Fel” című tételben erősíti a brigádot.
Sisi az EP-ről megosztotta saját gondolatait dalról-dalra
Böhöm Blaha
„A Blahához alapból nagyon kedves emlékek fűznek, tisztán emlékszem a felvétel pillanataira, pont ezért szerettük volna új köntösben is hallani. Nekem kicsit krúzolgatós, mászkálós feelingje lett, lehet benne hallani a várost, de mégis teljesen új hangzásvilágot kapott.”
Bólogatós Anya Mondd Meg
„Az Anya Mondd Meg szentimentálisabb hangulatú, zongorás formában látott újra napvilágot. A többi remixhez hasonlóan, koncert utáni órákhoz tökéletes társ.”
Varacskos Álmok
„Szerintem magáért beszél az újragondolás. Imádom az eredetit is, de így valami olyan friss fesztivál-vibe született az eredetileg komor Álmokból, hogy úgy hangzik, mintha nem evilági lenne.”
Régisulis Kezeket Fel
„Kíváncsiak voltunk a Kezeket fel régisulis verziójára is, szóval kapott egy tipikus koszos boom bap beatet, amiből egy nagyon kellemes bólogatós feldolgozás született.”
Fotó: Sisi x WaTa