Előadó: | Garbi |
---|---|
Album: | Szívutazás |
Megjelenés: | 1999 |
Hossz: | 4:30 |
Szövegírók: |
Gábor Judit |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Record Express |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
CSAK TÁNCOLUNK
MÍG ITT VAGYUNK
HOGY EZ A NAP IS LEGYEN SZÉP
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
HOL ÉG A VÁGY
NÉZD MENNYI LÁNY
SZABADLÁBON VELENCÉN
Vagy a rádió vagy a nyári szél
dúdolt egy dalt
ami szívemhez ért
úgy kavart hogy ma is dúdolom
és a dallamra összegyűlt a parton
száz boldog srác
ezer vidám lány
és estére már hullámzott a táj
Éjfél körül kiáltott be valaki
Hey DJ, kezdődjön a party! (party ,party)
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
CSAK TÁNCOLUNK
MÍG ITT VAGYUNK
HOGY EZ A NAP IS LEGYEN SZÉP
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
HOL ÉG A VÁGY
NÉZD MENNYI LÁNY
SZABADLÁBON VELENCÉN (2x)
Most úgy lehet, ahogy sosem volt.
Két csillagot táncra kért a Hold.
Amíg szól a soul, tele lesz a stég
A padlón ma elkopik a festék.
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
CSAK TÁNCOLUNK
MÍG ITT VAGYUNK
HOGY EZ A NAP IS LEGYEN SZÉP
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
HOL ÉG A VÁGY
NÉZD MENNYI LÁNY
SZABADLÁBON VELENCÉN(2x)
Itt van a maratoni,balatoni vitorlás, osztrák
a haverok a csajokat ma vizisín hozták
Na melyikre támadt gusztusod?
Mert én megszépítem az augusztusod
Mert ez a tuti nagy buli ramazuri készül
csak első osztály jár osztályrészül
annak ma éjjel ki velem célre tart
Táncol az egész part
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
CSAK TÁNCOLUNK
MÍG ITT VAGYUNK
HOGY EZ A NAP IS LEGYEN SZÉP
NINCS ILYEN BEACH A DÉLI PARTON
HOL ÉG A VÁGY
NÉZD MENNYI LÁNY
SZABADLÁBON VELENCÉN(4x)
A Mátyás-templomban Barokk koncerttel indul szeptember 12-én a Magyar Rádió Művészeti Együtteseinek új évada - egyebek mellett erről beszélt Héja Domonkos, az MRME fő-zeneigazgatója a közszolgálati médiában.
Szeptembertől kiemelt figyelmet kap a Magyar Rádió Énekkara, amely ebben az évadban ünnepli fennállásának 75. évfordulóját.
A jubileum alkalmából egy oratóriumbérletet is meghirdettek
Ennek az első hangversenyén, szeptember 24-én Mendelssohn Paulus című oratóriumát adják elő a Zeneakadémián. A koncerten közreműködik a Magyar Rádió Zenekara is, Kovács János vezényletével.
Ezen a koncerten derül fény arra, kik kapják az Évad Művésze díjakat a zenekar és énekkar művészei közül.
Az énekkar Csillag Béni karnaggyal is fellép majd, akivel egyéb művek mellett Herbert Howells ritkán hallható Requiemjét is előadják. Idén is meghirdették a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának Variációk kamarazenére című sorozatát.
A műsor összeállításában a Magyar Rádió Zenekarának tagjaiból alakult együttesek teljesen szabad kezet kapnak. Így
ezek a hangversenyek egyrészt örömzenéléssé válnak, másrészt remek tréninget jelentenek a muzsikusoknak, akik ilyenkor a zenekari játékból kilépve szólistaként tudnak szerepelni.
Az évad során több külföldi művész is érkezik vendégként a zenekarhoz
Az egyik koncertet például Erik Bosgraaf vezényli majd. A holland furulyaművész és zenetudós mellett a Magyar Rádió Zenekarának művészei is közreműködnek szólistaként ezen a hangversenyen a Zeneakadémia Nagytermében.
Az idei évadban olasz estet rendeznek a Müpában, a Női energiák című hangversenyen pedig Delyana Lazarova a Utah-i Szimfonikusok és a BBC Skót Szimfonikus Zenekar vezető vendégkarmesterével és a fiatal moldovai hegedűművésszel, Lilia Pocitarival találkozhat a közönség.
A nemzetspecifikus estek között emellett szerepel egy brit est is, Howard Williams karmester közreműködésével.
A fő-zeneigazgató a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorának is a vendége volt, ahol egyebek mellett arról beszélt, fontosnak tartja, hogy legyenek olyan programjaik - köztük anyák napi, Mikulásváró és farsangi rendezvények - amelyeken az egész család részt vehet. Ezekkel a programokkal a nagyszülők, szülők mellett a gyerekeket is szeretnék megszólítani.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik