


| Előadó: | Kovács Erzsi |
|---|---|
| Album: | Hangulatban Kovács Erzsivel |
| Megjelenés: | 1999 |
| Hossz: | 2:50 |
| Szövegírók: |
Tóth János István |
|
Tóth János István |
|
| Kiadó: | Alfa Stúdió Kiadó |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Tudom, hogy nem kellett volna
játszanom a szíveddel,
de nem csak én tehetek róla,
hogy nem mondhattam még ezt el.
Te mindig is hinni akartad,
hogy szerelmünk szép és örök,
és magadat becsaptad százszor,
bár tudtad, hogy mástól jövök.
Úgy váljunk el,
hogy ne maradjon bennünk harag!
S minden, mi szép volt,
talán szép is marad.
Úgy váljunk el,
hogy elfeledjük mindazt, mi bánt,
és mind a ketten tiszta szívvel
menjünk tovább!
Úgy váljunk el,
hogy elfeledjük mindazt, mi bánt,
és mind a ketten tiszta szívvel
menjünk tovább!
Hiába szeretném újra kezdeni
a kedvedért,
mert néhány pillanat múlva
már magam gyűlölném ezért.
Én nem tudok hazudni többé,
így élni nem érdemes.
Hát engedd, hogy elmenjek csendben,
ha még egy kicsit szeretsz.
Úgy váljunk el,
hogy ne maradjon bennünk harag!
S minden, mi szép volt,
talán szép is marad.
Úgy váljunk el,
hogy elfeledjük mindazt, mi bánt,
és mind a ketten tiszta szívvel
menjünk tovább!
Úgy váljunk el,
hogy elfeledjük mindazt, mi bánt,
és mind a ketten tiszta szívvel
menjünk tovább!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN