


| Előadó: | Mary Popkids |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Svajcsik Kristóf Makumi Kamau Felcser Máté Bártfalvi Sándor Halász Máté Sárkány Bertalan Skardelli Viktor Zsombó Dániel László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

[Verse 1.]
I used to seek love when I was sad, but it was aimless,
I used to think God was watching me, but now I’m faithless.
At times I felt no comfort, at times I wished you’d stay,
At times I thought I figured out, how to walk away.
But when the music stops, is it the end?
’Cause Heartbreak is a longtime friend.
Heartbreak is a long time friend,
Heartbreak is a longtime friend.
[Hook]
I’m going for a nightdrive ride with me,
I could use your help, your help in finding me
I’m going for a nightdrive will you ride with me
The lights of the city keep on blinding me.
I’m going for a nightdrive will you ride with me,
I could use your help, your help in finding me
We could go all night, chasing the moonlight.
[Verse 2.]
Behind the starry wheels everybody is nameless,
I took the pill against the plain, so now I’m painless.
On the road to nowhere, I can’t see,
The shackles of the darkness just won’t let me be
My heart is weak, my past is dead
Fading lights shine through my head.
When the lights go out is it the end,
Cause heartbreak is a longtime friend,
Heartbreak is a longtime friend,
Heartbreak is a longtime friend
[Bridge]
Drifting in the dusty night, looking for an easy light
Through the fall it tends to shine,
Angeldust I leave behind
[Hook]
I’m going for a nightdrive ride with me,
I could use your help, your help in finding me
I’m going for a nightdrive will you ride with me
The lights of the city keep on blinding me.
I’m going for a nightdrive will you ride with me,
I could use your help, your help in finding me
We could go all night, chasing the moonlight.


Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása.
A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.
Diszkó a javából – mai csavarral
Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással.
Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre.
A dal egyszerre romantikus és önironikus
„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.
Új klip – új fejezet
A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.
Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép
A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.