dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Eznemjazz: Neked úgysem lehet

Eznemjazz - Neked úgysem lehet

on on on on on
Elsodorva
Előadó: Eznemjazz
Album: Elsodorva
Megjelenés: 2013
Hossz: 03:16
Szövegírók: Papp Lajos
Zeneszerzők: Papp Lajos
Sütő Balázs
Szőke Miklós Márk
Kiadó: Keressük!
Stílus: Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 3121 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Neked úgysem lehet

Neked úgysem lehet

Hiába mondtam neked, gyere
Hagyjad, ne törődjél vele
Te mindig megszívattad magad
Aztán meg téphetted a hajad
Akármi történhetett veled
Csapkodtál, ütöttél és bele
Élted abba mindig magad
Hogy neked úgyis mindent szabad

Hiába, neked úgysem lehet
Sohasem szerencséd
A sorod az sosem úgy megy, ahogy szeretnéd
Hiába neked úgy sem lehet,
De hogyha mégis, azt észre sem veszed
Mert az élet veled mindig rideg

Hiába mondtam neked, gyere
Hagyjad, ne törődjél vele
Látod ez az egész csalás
Szemfényvesztés és ámítás
Nagy baj lesz, ha ezt elhiszed
A bőröd a vásárra viszed
Azt mondtad, ne dumáljak tovább
Hallod már Fortuna szavát

Hiába, neked úgysem lehet
Sohasem szerencséd
A sorod az sosem úgy megy, ahogy szeretnéd
Hiába neked úgy sem lehet,
De hogyha mégis, azt észre sem veszed
Mert az élet veled mindig rideg

Látod már megint itt vagy velem
Ha kell én nyújtom a kezem
Ami majd minden bajból kiránt
Bár haragosod az egész világ

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Új dalában Dzsúdlóval állt össze a Carson Coma

Közeleg a Carson Coma ötödik nagylemeze, de még itt egy utolsó single, a Szemüveg: nem mással, mint Dzsúdlóval kiegészülve. 





Egy szürreális szerelmes dal a látás érzékszervének elvesztéséről - és annak megtalálásról egy emberben.


Dzsúdló-dalszövegek itt.


Carson Coma-dalszövegek itt.

 


Megérkezett a Szemüveg

 

“A dal vezérgondolatát, miszerint ha a megfelelő partnerrel éled az életedet, akkor minden, ami addig ködös és homályos volt, kitisztul, így pedig jobban rálátsz mind a világra, mind saját magadra, a -4.5-ös rövidlátásom, valamint mind a tényleges, mind a metaforikus szemüvegem inspirálta. 


(Dzsúdló) Marcival már kezdő előadó korunk óta vagyunk nagyon jó barátok - az elmúlt években többször kacérkodtunk a közös dal gondolatával


többször neki is futottunk, de a próbálkozások ellenére valahogy ezelőtt még nem sikerült olyan számot összehoznunk, amiről érezhető, hogy ez nem csak két, egymás munkásságát elismerő előadó együttműködése, hanem két barát közös alkotása. Ezzel szemben a Szemüveg nagyon organikusan gurult ki: a stúdiózás és a klipforgatás során azt éreztem, hogy 


egy alternatív univerzumban Dzsúdló nyugodtan lehetne a 7. Carson Coma tag!”


- árulta el a dalról Fekete Giorgio, a zenekar frontembere.




Az érzékszervek elnémulnak, a valóság elmosódik, és csak egy dolog marad éles: te


A dal egy bizarr, mégis gyengéd vallomás arról, milyen, amikor valakin keresztül próbáljuk értelmezni a világot - és közben így találjuk meg magunkat is igazán. A közös munkát Dzsúdló így idézte fel:

 

“Nagyon régóta benne volt a levegőben a közös a fiúkkal, szerintem minimum 2 éve beszélünk róla a Giorgioval, aztán idén megbeszéltük, hogy júniusban megindítjuk a stúdiózást Párizsban. Ez inkább lett mondjuk ráhangolódás, mert körülbelül az összes cuccunkat ami kellett volna a hasznos stúdiózáshoz otthonhagytuk, de demózni legalább tudtunk. Nem volt nehéz megtalálni a közös metszetet, régóta ismerjük egymást a srácokkal, egészen könnyen tudunk egymásra hangolódni zeneileg is.


Szerettem ennek a dalnak a folyamatát, a végeredményt meg még inkább.”




A Szemüveg a november 28-án megjelenő Purgatórium album utolsó kislemeze


Míg az előző, a lemez címadó dalában nem kisebb nevekkel, mint Krúbival és Beton.Hofival állt össze a zenekar, most Dzsúdlóval kiegészülve jelentkeznek egy újabb slágerrel. A dalokat élőben március 27-én hallhatja a közönség az MTK Sportparkban, a Purgatórium nagykoncerten.



Fotók: Carson Coma x Dzsúdló

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás