dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Pegazusok Nem Léteznek: Társasjáték

Pegazusok Nem Léteznek - Társasjáték

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Pegazusok Nem Léteznek
Album: Keressük!
Szövegírók: Lázár Domonkos
Ács Eszter
Lázár Domokos
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Lo-Fi
Címkék: Ima [+]
Megtekintve: Ma 1, összesen 11465 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Társasjáték

Itt vagyunk még, meddig leszünk
Társasjáték a mi életünk

A legvégén majd célba érünk
A végtelenbe visszafekszünk

Társasjáték, mindenki lép
Egymás felé, ki tudja még

Mennyi van hátra, késő-e már
Vagy korán van még a búcsúzásra

Itt vagyunk még, meddig leszünk
Társasjáték a mi életünk

A legvégén majd célba érünk
A végtelenbe visszafekszünk

Meglátjuk majd, volt-e Isten
Vagy egyedül van minden itt lenn

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Pély Barna 50 - nagykoncert a Magyar Zene Házában

A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.


A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.


Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.  



Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten


A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség. 


Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.



 

A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz


A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.


Facebook-esemény és további részletek itt.


Forrás: Magyar Zene Háza

Fotók: Pély Barna Facebook oldala

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás