



Kálvin tér, Astoria, Gellért-hegy
Már semmi mondanivalótok nincs nekem
Móricz, Ferenciek és Deák
Engem már soha többé nem vertek át
Nyugati, Arany János, Jászai
Mindenkinek a maga menekülő útvonalai
Blaha, Blaha, Blaha, Blaha, Blaha, Blaha
Üres szívem már téged se hall
Csak a nagymamák maradtak Budapesten
Mindjárt indulunk, csak várjatok meg
Csak a nagymamák maradtak Budapesten
Mindjárt indulunk, csak várjatok meg
Andrássy, Hősök tere, Oktogon
Végig partizunk majd a romokon



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi